Najmenší skladací smartfón na svete s fotoaparátom, obrazovkou s rozlíšením 4K HD a dvoma SIM kartami

Videohovor, whatsapp, facebook, youtube, instagram, baterka a SOS tlačidlo – to všetko len na 6 cm.

Propagácia končí dnes: 21/07/2024

Váš dnes len za

69 EUR

namiesto 229 EUR
Propagácia končí...
Čo najskôr vás budeme kontaktovať, aby sme potvrdili objednávku a vybrali farbu..

Errore: Modulo di contatto non trovato.

CARATTERISTICHE CROAZIA
Využite ponuku teraz, kým sa dostupné farby nevyčerpajú!
Ak hľadáte telefón, ktorý skryjete alebo ktorý nepúta pozornosť a zároveň má všetky funkcie, potom je i16 PRO to, čo potrebujete. Váži iba 80 g a je veľký len 6,3 cm a hrubý 1,8 cm!
Fotografujte a nahrávajte videá v rozlíšení Ultra HD 4K vďaka novému optickému senzoru AI-Lens®, ktorý je ideálny pre kvalitné fotografie a videá na nahrávanie na sociálne siete, ako je Facebook , Instagram, TikTok atď.
1,77-palcová obrazovka s vysokým rozlíšením 4K, dvojitá karta SIM na používanie 2 čísel súčasne a výkonná 1000 mAh batéria so 4-dňovou výdržou… A to všetko len v 6 cm! Neuveriteľné, však?
Buďte v kontakte so sociálnymi sieťami, posielajte správy cez WhatsApp a sledujte videá na YouTube a Spotify vďaka aplikáciám, ktoré si môžete stiahnuť zadarmo! Výkonná navigácia 5G vždy zaručená.
Viac ako +1477 objednávok za posledné 4 dni!

Niektoré recenzie zákazníkov:

Priemerné hodnotenie: 4.99/5

Jednoducho fantastické! Používam ho, keď idem preč a nechcem používať telefón, manželka ho kontroluje vždy, keď sa vrátim. Tento môžem schovať všade, dokonca aj do batožinového priestoru… je nedosiahnuteľný! Skvelý dual sim telefón naozaj

Zuzana M. Zakúpené 24/03/2024

Minulý rok som mal podobný, ale nemal aplikácie ani watsapp, ale tento má všetko a je veľmi pohodlný. Používam ho, keď idem do posilňovne alebo na pláž, pretože je nenápadný a nestrhne vás. Prišiel na druhý deň a zaplatil ručne. Top

Peter D. Zakúpené il 05/04/2024

Potreboval som takýto malý telefón, pretože tam, kde pracujem, som nemohol nosiť normálny telefón, ale keďže mám strach z detí v škole, naozaj som potreboval niečo, čo by som mal vždy poruke. Internet funguje skvele a robí výborné fotografie.

Anna G. Zakúpené02/04/2024

Propagácia končí...

Propagácia končí dnes: 21/07/2024

Váš dnes len za

69 EUR

namiesto 229 EUR
Budete mať k dispozícii:

Errore: Modulo di contatto non trovato.

Čo najskôr vás budeme kontaktovať, aby sme potvrdili objednávku a vybrali farbu..
CARATTERISTICHE CROAZIA
Samozrejme, ak nie ste spokojní, máte 30 dní na to, aby ste nás kontaktovali a požiadali o vrátenie peňazí za celý tovar.
Ano, najobľúbenejším spôsobom, ktorý naši zákazníci používajú, je bezpečná platba pri doručení zásielky.
Objednávku dostanete najneskôr do 48 hodín od potvrdenia objednávky..
Áno, okrem zákonnej dvojročnej záruky získate aj ďalšiu dvojročnú záruku.
Áno, môžete vyplniť objednávkový formulár a počkať na telefonát niektorého z našich operátorov, ktorý vám poskytne informácie a vyrieši prípadné problémy.
Informazioni

Unicontrol Spa – Via d’ananzio 83101 FG

P.iva 0314572412

Condizioni di Vendita
Informativa sulla Privacy
Politica sui Cookies

Contatti

Servizio clienti disponibile:
dal Lunedì al Sabato delle 9 alle 20

+39 322140122

Copyright © 2023 Unicontrol®

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Articoli, storie e recensioni raccontante in questo sito rappresentano delle ”advertorial/pubblicità” per cui quanto riportato serve a solo scopo informativo per far comprendere il potenziale (che rimane comunque sempre un condizionale) di quanto poi illustrato nella pagina seguente (a cui si arriva cliccando sui link presenti nei vari articoli) o nel form iframe (script incorporati sul nostro sito e che permettono di effettuare un ordine di un prodotto o servizio direttamente sul sito stesso).