PROMO JARNÁ ZĽAVA 2024

EdenDesign® 

Inovatívny a praktický harmonikový altánok s rozmermi 3x3 m, ktorý možno ľahko prepraviť a rozložiť kdekoľvek v priebehu niekoľkých sekúnd

Najsilnejší a najľahší: môžete si ho vziať so sebou na pláž alebo do hôr na piknik a užívať si tieň pri každej príležitosti aj v silnom vetre
gazebo ad apertura rapida

Jednoduché otváranie v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka praktickému a inovatívnemu systému “harmonika”

gazebo ad apertura rapida
PROMO JARNÁ ZĽAVA 2024
Posledné kusy k dispozícii so 70%.

Vzhľadom na početné žiadosti je ponuka takmer vypredaná, poponáhľajte sa a vyplňte formulár skôr, ako sa skončí!

Nezmeškajte túto príležitosť. Kúpte si altánok teraz a pripravte sa zažiť nezabudnuteľné chvíle na čerstvom vzduchu!

Objednajte si ho teraz a dostanete ho domov do 1-2 dní len za

99€

+ Bezplatná prepravná taška s kolieskami +4 záťažové vrecia 
namiesto 197,97€ 
🚚 EXPRESNÉ DODANIE 1-2 DNI
💵 PLATBA NA DOBIERKU

Budeme vás kontaktovať čo najskôr, aby sme potvrdili objednávku.

Dostanete ho domov do 1-2 pracovných dní po telefonáte.

Silné slnko nepokazí pôžitok z dňa stráveného pri mori

Vďaka špeciálnej tkanine sa slnečné lúče odrážajú, čo poskytuje tieň a zároveň chlad. Vychutnajte si chvíle na čerstvom vzduchu bez obáv z úpalu s naším altánkom EdenDesign®.
gazebo ad apertura rapida

Nedovoľte, aby zlé počasie ovplyvnilo vašu zábavu

Vďaka nepremokavej tkanine vám náhly dážď nepokazí deň s ľuďmi, ktorých máte radi. Aj pri náhlom náraze vetra zostáva stan stabilný vďaka 4 záťažovým prvkom.
gazebo ad apertura rapida
PROMO JARNÁ ZĽAVA 2024
EdenDesign® a dobre vybavený altánok: obsahuje 4 vrecia s pieskom, 4 laná, 4 kolíky a ďalšie potrebné príslušenstvo. Vrecia s pieskom sa jednoducho pripevnia k oceľovým rúram pomocou háčikov a slučiek. Pomocou 4 lán na bočnej strane altánku je možné upevniť transparent. Prepravná taška s kolieskami: Na jednoduchú manipuláciu a skladovanie má taška na kolieskach 2 kolieska, 2 nožičky a 3 držadlá (jedno na vrchu a dve na bokoch), vďaka čomu sa dá baldachýn pohodlne prepravovať a umiestňovať.
EdenDesign® Vodotesný a ultrafialovo odolný stan: Tento komerčný altánok s rozmermi 3×3 metre je vyrobený z 500D oxfordskej tkaniny s PU povrchovou úpravou, ako aj z oceľového rámu. Tieto vybrané materiály sú odolné, nepremokavé a odolné voči UV žiareniu UPF50. Prístrešok vám poskytne tienistý a chladný prístrešok počas slnečných alebo daždivých dní.
Altánok EdenDesign® Všestranný: tento nepremokavý altánok je vhodný na mnohé vonkajšie podujatia, ako je kempovanie, svadby, párty, pikniky, grilovanie a iné komerčné využitie. Vďaka skladaciemu dizajnu sa stan ľahko používa a balí.

 Il nostro gazebo si distingue per la sua unicità

PRIEMERNÁ ZNÁMKA Z 12874 NÁKUPOV - 4,8/5
4.5/5

TU JE TO, ČO HOVORIA NIEKTORÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI:

Martin S.

✅Nákup overený 20/03/2024
5/5
Tento altánok mi závideli všetci vystavovatelia na trhu, naozaj som ho každému odporúčala a už viem, že si ho niekto kúpil po mne! Čo na to povedať, pevný, veľký, ľahko sa stavia, ale hlavne plachta je naozaj nepremokavá a ťažká, skrátka je perfektný!!!!!

Jana G.

✅Nákup overený 18/03/2024
5/5
Skutočne dobrý produkt. Hneď po jeho postavení sme mali búrku s hurikánom. Nemal som čas znížiť výšku altánku. Vydržal zúrivý vietor aj váhu obrovského množstva vody, ktorú som musel odstrániť bazénovým čerpadlom, a.. Vodotesné.. V. Vodná masa bola na plátne hodinu a plátno vydržalo svoju váhu a neroztrhlo sa… Takisto sa pod ňu nedostala žiadna voda. Vydržalo extrémny test…. Veľmi spokojný

Peter B.

✅Nákup overený 13/04/2024
5/5
Nikdy som si nemyslela, že postaviť altánok môže byť také jednoduché, kým som si nekúpila ten náš. Vďaka pantografovému mechanizmu a jasným pokynom sme ho s manželom dokázali zostaviť za pár minút, bez stresu a rozruchu. Skutočným prekvapením bolo, keď sme ho museli rozložiť: jednoduchým gestom sme ho zložili a v okamihu sme ho mohli dať do prenosnej tašky. A čo kolesá? Boli záchranou, keď sme ho museli premiestniť z jedného kúta záhrady do druhého. Vďaka nízkej hmotnosti a praktickým kolieskam sme mohli altánok bez námahy prepravovať, vďaka čomu bolo každé naše vonkajšie dobrodružstvo ešte príjemnejšie a bez stresu.

 

Dnešná ponuka na 99€ obsahuje:

PROMO JARNÁ ZĽAVA 2024

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO PRÍLEŽITOSŤ

Objednajte si ho teraz a dostanete ho domov do 1-2 dní len za

99€

+ 1 darček zadarmo
namiesto 187,97€ 
🚚 EXPRESNÉ DODANIE 1-2 DNI
💵 PLATBA NA DOBIERKU
Posledné kusy k dispozícii so 70%

stufa elettrica, riscaldatore, termoconvettore, termoconvettore a muro, riscaldatore risparmio, stufa a risparmio energetico.

Často kladené otázky

Záruka je 2 roky. Uschovajte si doklad o kúpe, ktorý vám bude zaslaný spolu so zásielkou, a uložte ho na mieste, kde sa nemôže poškodiť.

Tento produkt je dostupný iba online na tejto stránke. Pozor na možné podvody mimo tejto stránky.

Preprava zvyčajne trvá 1-2 pracovné dni.

Samozrejme. Aby sme našim zákazníkom poskytli väčšiu istotu, ponúkame možnosť platby na dobierku priamo kuriérovi pri doručení zásielky.

Samozrejme, vo vnútri balíka nájdete list so všetkými pokynmi a číslami, na ktorých môžete požiadať o pomoc a vrátenie peňazí.

EdenDesign® 

Copyright © 2023 EdenDesign®

Termini e Condizioni  |  Privacy Policy  |  Cookies Policy

Olanda: Slangenburg 23/8 , 3328 DN Dordrecht, Paesi Bassi +31788722160

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Articoli, storie e recensioni raccontante in questo sito rappresentano delle ”advertorial/pubblicità” per cui quanto riportato serve a solo scopo informativo per far comprendere il potenziale (che rimane comunque sempre un condizionale) di quanto poi illustrato nella pagina seguente (a cui si arriva cliccando sui link presenti nei vari articoli) o nel form iframe (script incorporati sul nostro sito e che permettono di effettuare un ordine di un prodotto o servizio direttamente sul sito stesso).