Propagácia končí dnes: 21/07/2024

AirZen 5000®

Zastavte neutíchajúce horúčavy s inovačnou klimatizáciou, ktorá ochladí až 100 m² za niekoľko minút bez externej hadice a s veľmi nízkou spotrebou energie v triede A++

Nulová inštalácia Nulové externé potrubie! Maximálne pohodlie Maximálne úspory na účtoch s AirZen 5000® štyri v jednom Získate čerstvý, čistý a zvlhčený vzduch bez kompromisov.

Stojí to menej, ako káva denne

Ponuka končí... posledných 7 kusov
AirZen 5000® len pre vás

99 EUR

namiesto  228,55 EUR
Budú mať všetko, čo potrebujú na to, aby mohli hneď začať používať svoj FlexiScrub 360 a efektívne a bez námahy zvládnuť upratovanie domácnosti.

  Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos  ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

  Vyplňte nezáväzný formulár a operátor vás bude okamžite kontaktovať, aby potvrdil vaše údaje a odpovedal na vaše otázky.
  Nočný režim: vytvára dokonalé prostredie na spanie. Nastavte si teplotu a prúdenie vzduchu pre nerušený odpočinok. Vďaka inovatívnemu motoru a absencii vonkajšieho hluku si vychutnáte absolútne ticho. Filter HEPA navyše zabezpečuje čistý a zdravý vzduch tým, že odstraňuje choroboplodné zárodky a baktérie.
  AirZen 5000 je skutočným spojencom v každej situácii. Je vybavený rukoväťou a kolieskami, vďaka ktorým ho môžete ľahko prenášať z miestnosti do miestnosti. Vďaka výkonným filtrom čistí vzduch a vytvára správnu vlhkosť. Je ideálny na pokojný spánok, je ideálny pre tých, ktorí pracujú pri počítači, cvičia jogu alebo varia.
  Jeho chladiaca funkcia je vynikajúca, rozvádza silný prúd čerstvého vzduchu, čo je ideálne pre horúce dni. Okrem toho HEPA filter odstraňuje 99,97 % neviditeľných častíc, čím zabezpečuje zdravé prostredie. Zariadenie má aj funkciu, ktorá mu umožňuje dodať vzduchu to správne množstvo vlhkosti, aby sa zabránilo pocitu sucha v krku.
  Vďaka pokročilej technológii AirZen 5000® vám umožňuje minúť maximálne 0,80 € za deň a ušetriť až 80 % elektrickej energie v porovnaní s bežnými klimatizáciami, čím sa znížia vaše účty za energiu a zníži sa vplyv na životné prostredie.

  V čom je AirZen 5000 lepší a výnimočný

  Propagácia končí dnes:21/07/2024

  Ako si objednáte?

  Vyplňte objednávkový formulár svojimi údajmi.
  Do hodiny vám zavoláme späť a údaje potvrdíme.
  Na doručenie zásielky si vyhraďte 24/48 hodín.
  Zaplaťte bezpečne až po jej prijatí.

  Hodnotenie zákazníkov:

  trustpilot
  Ján, 25 rokov, Mechanic
  Ján, 25 rokov, Mechanic
  Zakúpené dňa 02/06/24
  Leggi Tutto
  Keďže mám starý kamenný dom, nechcel som robiť ďalšie otvory pre klimatizáciu, takže som dostal túto prenosnú klimatizáciu Musím povedať, že som bol prekvapený, najmä preto, že je v noci tichý a vytvára chladný vzduch v krátkom čase.
  Martin, 40 rokov, ELECTRICIST
  Martin, 40 rokov, ELECTRICIST
  Zakúpené dňa 10/06/24
  Leggi Tutto
  Kúpila som ho pre dcéru, ktorá sa učí na skúšky a neznesiteľné teplo jej sťažovalo sústredenie. Nakoniec je veľmi spokojná, pretože ho má zapnutý aj v noci a nevydáva žiadny hluk.
  Eva, 45 rokov, pouličný predavač
  Eva, 45 rokov, pouličný predavač
  Zakúpené dňa 14/06/24
  Leggi Tutto
  Rozhodol som sa získať túto klimatizáciu pre moju garáž Často sa venujem údržbe na bicykli, ale v horúčave niekedy naozaj stúpam, je pekné, že to môžem naplánovať na časy, keď už viem, že musím ísť a robiť svoju prácu a nájsť chladné prostredie.
  Precedente
  Successivo

  DO VYPREDANIA ZÁSOB

  AirZen 5000® len pre vás

  99 EUR

  namiesto  228,55 EUR
  Ponuka končí... posledných 7 kusov

   Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos   ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

   Vyplňte nezáväzný formulár a operátor vás bude okamžite kontaktovať, aby potvrdil vaše údaje a odpovedal na vaše otázky.
   Samozrejme, ak nie ste spokojní, máte 30 dní na to, aby ste nás kontaktovali a požiadali o vrátenie plnej sumy za tovar.
   Áno, naši zákazníci najčastejšie používajú bezpečnú platbu pri doručení zásielky
   Objednávku dostanete najneskôr do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
   Áno, okrem dvoch rokov podľa zákona získate aj ďalšie dva roky záruky.
   Áno, môžete vyplniť objednávkový formulár a počkať na telefonát niektorého z našich operátorov, ktorý vám poskytne informácie a vyrieši prípadné problémy.