Nejmenší skládací smartphone na světě s fotoaparátem, obrazovkou s rozlišením 4K HD a slotem pro dvě SIM karty, který lze snadno skrýt.

Videohovor, WhatsApp, Facebook, Youtube, Instagram, svítilna a SOS tlačítko: vše v pouhých 6 cm

Akce končí dnes: 24/06/2024

Dnes pouze za 1,700

místo 3,400
Konec propagace....

Co nejdříve vás budeme kontaktovat, abychom potvrdili objednávku a vybrali barvu.

Errore: Modulo di contatto non trovato.

ceco

Využijte nabídky nyní, než dojdou dostupné barvy!

Pokud hledáte telefon, který může být skrytý nebo nenápadný a přitom plně funkční, je i16 PRO určen právě pro vás. Váží pouhých 80 g a je jen 6,3 cm široký a 1,8 cm tlustý!

Pořizujte fotografie a nahrávejte videa v rozlišení Ultra HD 4K díky novému optickému snímači AI-Lens®, který je ideální pro vysoce kvalitní fotografie a videa nahrávaná na sociální sítě, jako je Facebook, Instagram, TikTok atd.

1,77palcový displej s vysokým rozlišením 4K, dvě SIM karty pro používání dvou čísel současně a výkonná baterie s kapacitou 1000 mAh a výdrží 4 dny… A to vše při pouhých 6 cm! Neuvěřitelné, že?

Zůstaňte ve spojení na sociálních sítích, posílejte zprávy na WhatsApp a sledujte videa na YouTube a Spotify pomocí aplikací, které si můžete stáhnout zdarma! Výkonná navigace 5G vždy zaručena.

Více než +1477 objednávek za poslední 4 dny!

Některé recenze zákazníků:

Průměrné hodnocení: 4.99/5

Aleksy G.

✅ Nákup ověřen 23/05/2024

5/5

Prostě fantastické! Používám ho, když jdu ven a nechci používat telefon, manželka ho kontroluje pokaždé, když se vrátím. Můžu ho schovat kamkoli, dokonce i do kufru – je nedosažitelný! Opravdu skvělý dual sim telefon.

Dano B.

✅Nákup ověřen 13/05/2024

5/5

Měl jsem podobný v loňském roce, ale nemohl jsem stahovat aplikace nebo dokonce watsapp, zatímco tento má vše a je velmi pohodlný. Používám ho, když jdu do posilovny nebo na pláž, protože je diskrétní a odolný. Přišel druhý den a byl zaplacen na dobírku. Děkuji.

Eliška F.

✅Nákup ověřen 08/06/2024

5/5

Potřeboval jsem takový malý telefon, protože normální jsem si nemohl vzít do práce, ale protože se ve škole bojím dětí, potřeboval jsem něco, co bych mohl mít v kapse a vždy po ruce. Internet funguje skvěle a fotí výborně.

Konec propagace....

Akce končí dnes: 24/06/2024

Dnes pouze za 1,700

místo 3,400

Budete mít k dispozici:

Errore: Modulo di contatto non trovato.

Co nejdříve vás budeme kontaktovat, abychom potvrdili objednávku a vybrali barvu.

ceco

Záruka je 2 roky. Uschovejte si doklad o koupi, který vám bude zaslán spolu se zásilkou, a uložte jej na místě, kde nemůže dojít k jeho poškození.

Tento produkt je k dispozici pouze online na této stránce. Pozor na možné podvody mimo tuto stránku.

Přeprava obvykle trvá 1-2 pracovní dny.

Samozřejmě. Abychom našim zákazníkům poskytli větší jistotu, nabízíme možnost platby na dobírku přímo kurýrovi při doručení zásilky.

Uvnitř balíčku samozřejmě najdete list se všemi pokyny a čísly pro žádost o pomoc a úhradu.

Informazioni

Unicontrol Spa – Via d’ananzio 83101 FG

P.iva 0314572412

Condizioni di Vendita
Informativa sulla Privacy
Politica sui Cookies

Contatti

Servizio clienti disponibile:
dal Lunedì al Sabato delle 9 alle 20

+39 322140122

Copyright © 2023 Unicontrol®

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Articoli, storie e recensioni raccontante in questo sito rappresentano delle ”advertorial/pubblicità” per cui quanto riportato serve a solo scopo informativo per far comprendere il potenziale (che rimane comunque sempre un condizionale) di quanto poi illustrato nella pagina seguente (a cui si arriva cliccando sui link presenti nei vari articoli) o nel form iframe (script incorporati sul nostro sito e che permettono di effettuare un ordine di un prodotto o servizio direttamente sul sito stesso).