Najmniejszy na świecie składany smartfon z kamerą, ekranem 4K HD i dwiema kartami SIM, który można łatwo ukryć

Połączenia wideo, WhatsApp, Facebook, YouTube, Instagram, latarka i przycisk SOS, a wszystko to w zaledwie 6 centymetrach

Promocja wygasa dzisiaj:21/07/2024

Tylko dziś za
301 zł

zamiast 902 zł

Promocja wygasa...

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby potwierdzić zamówienie i wybrać kolor.

Errore: Modulo di contatto non trovato.

Skorzystaj z oferty już teraz, zanim skończą się dostępne kolory!

Jeśli szukasz telefonu, który można ukryć lub który jest dyskretny, ale pełen funkcji, i16 PRO jest dla Ciebie. Waży zaledwie 80 g i ma tylko 6,3 cm szerokości i 1,8 cm grubości!

Rób zdjęcia i nagrywaj filmy w rozdzielczości 4K Ultra HD za pomocą nowego czujnika optycznego AI-Lens®, idealnego do przesyłania wysokiej jakości zdjęć i filmów do sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, TikTok itp.

Wyświetlacz 4K o wysokiej rozdzielczości 1,77 cala, dwie karty SIM do korzystania z dwóch numerów jednocześnie i potężna bateria 1000 mAh z 4 dniami autonomii…. i to wszystko w zaledwie 6 cm! Niesamowite, prawda?

Pozostań w kontakcie z mediami społecznościowymi, wysyłaj wiadomości przez WhatsApp i oglądaj filmy z YouTube i Spotify dzięki darmowym aplikacjom do pobrania! Wydajna nawigacja 5G zawsze gwarantowana.

Ponad +1477 zamówień w ciągu ostatnich 4 dni!

Niektóre reakcje klientów:

Średnia ocena: 4,99/5

Dominik G.

Zakup zweryfikowany w dniu 01/07/2024.

5/5

Po prostu fantastyczny! Używam go, gdy wychodzę i nie chcę korzystać z telefonu, moja żona sprawdza go za każdym razem, gdy wracam. Mogę go schować wszędzie, nawet w bagażniku – jest nietykalny! Naprawdę doskonały telefon dual sim.

Aniela B.

Zakup zweryfikowany w dniu 02/07/2024.

5/5

Miałem podobny w zeszłym roku, ale nie mogłem pobierać aplikacji ani nawet watsapp, podczas gdy ten ma wszystko i jest bardzo wygodny. Używam go, gdy idę na siłownię lub plażę, ponieważ jest dyskretny i trwały. Dotarł następnego dnia i został opłacony gotówką przy odbiorze. Dziękuję.

Franciszka F.

Zakup zweryfikowany w dniu 04/07/2024.

5/5

Potrzebowałem takiego małego telefonu, ponieważ nie mogłem zabrać normalnego do pracy, a ponieważ boję się dzieci w szkole, potrzebowałem czegoś, co mógłbym nosić w kieszeni i zawsze mieć pod ręką. Internet działa świetnie i robi świetne zdjęcia.

Promocja wygasa...

Promocja wygasa dzisiaj:21/07/2024

Tylko dziś za
301 zł

zamiast 902 zł

Będziesz mieć włączone:

Errore: Modulo di contatto non trovato.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby potwierdzić zamówienie i wybrać kolor.

Oczywiście, jeśli nie będziesz zadowolony, będziesz miał 30 dni na skontaktowanie się z nami i zażądanie pełnego zwrotu pieniędzy za przedmiot.

Tak, metodą najczęściej stosowaną przez naszych klientów jest bezpieczna płatność przy odbiorze przesyłki.

Zamówienie zostanie dostarczone w ciągu maksymalnie 48 godzin od jego potwierdzenia.

Tak, oprócz ustawowych dwóch lat, otrzymujesz również dodatkowe dwa lata gwarancji.

Tak, możesz wypełnić formularz zamówienia i poczekać na telefon od jednego z naszych operatorów w celu uzyskania informacji i rozwiązania ewentualnych problemów.

Informazioni

Unicontrol Spa – Via d’ananzio 83101 FG

P.iva 0314572412

Condizioni di Vendita
Informativa sulla Privacy
Politica sui Cookies

Contatti

Servizio clienti disponibile:
dal Lunedì al Sabato delle 9 alle 20

+39 322140122

Copyright © 2023 Unicontrol®

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Articoli, storie e recensioni raccontante in questo sito rappresentano delle ”advertorial/pubblicità” per cui quanto riportato serve a solo scopo informativo per far comprendere il potenziale (che rimane comunque sempre un condizionale) di quanto poi illustrato nella pagina seguente (a cui si arriva cliccando sui link presenti nei vari articoli) o nel form iframe (script incorporati sul nostro sito e che permettono di effettuare un ordine di un prodotto o servizio direttamente sul sito stesso).