DO VYPREDANIA ZÁSOB

OnePower™

Samonastavovacie okuliare: Vďaka technológii Flex Focus Optics sa šošovky automaticky prispôsobia vášmu zraku bez ohľadu na potrebnú gradáciu. Už nemusíte neustále prepínať medzi okuliarmi na blízko a na diaľku.

Ochrana pred modrým svetlom: Šošovky poskytujú ochranu pred obrazovkami mobilných telefónov, televízorov a počítačov. Môžete ich používať bez namáhania očí.

trustpilot

Funkcie OnePower™

Dnes je OnePower™ váš len za 29 € namiesto 57 €

Zostáva posledných 5 kusov

  Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos  ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

  Vďaka automatickému zaostrovaniu budú vaše oči pri dlhšom používaní menej unavené.

  Odolnosť voči poškriabaniu: Šošovky odolné voči poškriabaniu si časom zachovávajú jasnosť videnia bez známok opotrebovania.

  Predbežne upravené okuliare: majú povrchovú úpravu proti zahmlievaniu

  Praktickosť pri cestovaní 🛩

  Nastavenie jasu ☀️

  Prečo sú okuliare OnePower™ také výnimočné?

  Ako si objednáte?

  Vyplňte objednávkový formulár svojimi údajmi.

  Do hodiny vám zavoláme späť a údaje potvrdíme.

  Na doručenie zásielky si vyhraďte 24/48 hodín.

  Zaplaťte bezpečne až po jej prijatí.

  Hodnotenie zákazníkov:

  trustpilot
  Jakub
  Jakub
  Zakúpené dňa 27/02/24
  Leggi Tutto
  Šošovky sú oveľa kvalitnejšie ako tie, ktoré sa zvyčajne nachádzajú na predpripravených okuliaroch: videnie je ostré a pohodlné. Vrelo ich odporúčam všetkým, ktorí rovnako ako ja trávia veľa času prácou na počítači. Skutočne spokojný.
  Sofia
  Sofia
  Zakúpené dňa 02/02/24
  Leggi Tutto
  S hodnotením týchto okuliarov som chvíľu počkal, pretože som trochu nešikovný, takže ak nie sú dostatočne robustné, stačí mi pár týždňov, aby som ich zničil. Toto nie je ten prípad, sú stále nepoškodené, okrem robustnosti ako kvality by som povedal, že svoju úlohu plnia, mám ich na profesionálne používanie hodiny a hodiny pred PC, ako na antireflexiu, tak na korekciu a musím povedať, že som s nimi spokojný. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
  Nina
  Nina
  Zakúpené dňa 11/03/24
  Leggi Tutto
  V priebehu času som si kúpil niekoľko značiek a musím povedať, že aj tieto robia svoju prácu. Pri kontakte s modrým svetlom displejov trpím únavou očí. Il segreto per avere dei benefici è metterli sin da subito, all'inizio della giornata. A distanza di più di un mese dall'acquisto sono ancora in ottimo stato. Raccomandati per chi come me non riesce ad esporsi per lunghi periodi ai display in genere.
  Precedente
  Successivo

  Dnes je OnePower™ váš len za 29 € namiesto 57 €

  Zostáva posledných 5 kusov

   Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos   ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

   Samozrejme, ak nie ste spokojní, máte 30 dní na to, aby ste nás kontaktovali a požiadali o vrátenie plnej sumy za tovar.

   Áno, naši zákazníci najčastejšie používajú bezpečnú platbu pri doručení zásielky.

   Objednávku dostanete najneskôr do 48 hodín od potvrdenia objednávky.

   Áno, okrem dvoch rokov podľa zákona získate aj ďalšie dva roky záruky.

   Áno, môžete vyplniť objednávkový formulár a počkať na telefonát niektorého z našich operátorov, ktorý vám poskytne informácie a vyrieši prípadné problémy.