AKTYVUOTI PASIŪLYMĄ DABAR

ClimaPro®

"4-IN-1" NEŠIOJAMASIS ORO KONDICIONIERIUS: VĖSINA, VALO, SAUSINA IR ŠILDO, TURI A++ ENERGIJOS KLASĘ, TODĖL SUMAŽINA SĄSKAITAS UŽ ENERGIJĄ IR VOS PER 10 MINUČIŲ PASIEKIA IDEALIĄ TEMPERATŪRĄ NET PER ATSTUMĄ.

Reguliuokite temperatūrą nuo 16° iki 38°, mėgaukitės iki 117 MQ oro kondicionavimo aplinka, nereikalaudami jokių įrengimo ir priežiūros išlaidų bei lauko įrenginio.

trustpilot
Ribota pasiūla Galimi keli vienetai

Šiandien ClimaPro® yra jūsų tik už

89 €

vietoj 178 €

ŠIANDIENINIAI PIRKĖJAI GAUNA 2 HEPA FILTRAI IR HIGIENINIS PURKŠTUVAS

Užpildykite neįpareigojančią formą ir operatorius nedelsdamas su jumis susisieks, kad patvirtintų jūsų duomenis ir atsakytų į klausimus.

  Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos  ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

  LITUANO

  Visoms aplinkoms

  Be tradicinių vėsinimo ir šildymo funkcijų, šis nešiojamasis oro kondicionierius taip pat siūlo oro sausinimo ir vėdinimo režimą. Dėl tokio universalumo šis oro kondicionierius yra visavertis produktas, skirtas bet kuriai namų patalpai kondicionuoti ir suteikiantis naudotojams daugybę komforto galimybių.

  3 valdymo metodai

  1) Valdymo skydelis su LED ekranu
  2) Nuotolinio valdymo pultas: nuotolinio valdymo pultu vartotojai gali keisti oro kondicionieriaus nustatymus iš bet kurios patalpos vietos.
  3) “Smart Life” programėlė: naudodami “Wi-Fi” ryšį, naudotojai gali valdyti oro kondicionierių naudodami nemokamą “Smart Life” programėlę. Ši galimybė leidžia naudotojams išmaniai ir lanksčiai valdyti įrenginį net tada, kai jų fiziškai nėra kambaryje.

  Reguliuojama ventiliacija

  Sukurtas taip, kad užtikrintų vėsų, pastovų oro srautą, idealiai tinka dienoms, kai nereikia intensyviai vėsinti. Šiuo režimu įrenginį galima naudoti kaip įprastą ventiliatorių. Ventiliatoriaus funkcija taip pat gali būti naudojama tolygiai paskirstyti šviežią orą pavasarį ir rudenį arba cirkuliuoti orą viduje siekiant pagerinti patalpų oro kokybę.

  Programuojamas itin tylus naktinis režimas

  24 valandų laikmačio funkcija leidžia užprogramuoti automatinį prietaiso įjungimą arba išjungimą. Ši funkcija ypač naudinga norint valdyti šiluminį komfortą neeikvojant energijos, nes leidžia patalpą vėsinti arba šildyti tik tada, kai to reikia.

   

  Kuo ypatingas "ClimaPro®"?

  Kaip užsisakyti?

  Užpildykite užsakymo formą, nurodydami savo duomenis.

  Per valandą jums perskambinsime ir patvirtinsime jūsų duomenis.

  Pristatymui skirkite 24/48 valandas.

  Saugiai mokėkite tik tada, kai jį gausite.

  Klientų vertinimas:

  trustpilot
  Andrius S.
  Andrius S.
  Įsigyta 27/04/24
  Leggi Tutto
  Nusipirkau revoliucinį nešiojamąjį oro kondicionierių savo biurui ir buvau sužavėtas. Jo galingumas neįtikėtinas ir jis be jokių problemų palaiko komfortišką klimatą maždaug 90 kvadratinių metrų patalpoje. Taip pat labai vertinu jo energijos vartojimo efektyvumą, kuris padėjo man sumažinti sąskaitas už komunalines paslaugas. Rekomenduoju jį visiems, kurie ieško lankstaus ir galingo oro kondicionieriaus.
  Julius B.
  Julius B.
  Įsigyta 21/05/24
  Leggi Tutto
  Mane nustebino nešiojamojo oro kondicionieriaus universalumas "4-in-1". Gyvenu dideliame bute ir šis įrenginys puikiai atitinka mano poreikius. Gyvenu dideliame bute ir šis įrenginys puikiai atitinka mano poreikius. Be to, kad vasarą vėsina kambarį, o žiemą jį šildo, lietaus sezono metu gelbėjo oro sausinimo funkcija. Be to, jo tylus veikimas buvo tikras pliusas naktį. Puikus gaminys, kurį labai rekomenduoju!
  Monika D.
  Monika D.
  Įsigyta 17/05/24
  Leggi Tutto
  Esu labai patenkintas nešiojamuoju oro kondicionieriumi "4-in-1". Gyvenu bute be oro kondicionieriaus ir šis prietaisas visiškai pakeitė mano gyvenimo komfortą. Gyvenu bute be oro kondicionieriaus ir šis prietaisas visiškai pakeitė mano gyvenimo komfortą. Dėl tikslaus temperatūros reguliavimo mano namuose vasarą gali būti vėsu, o žiemą - šilta, o dėl jo nešiojamumo galiu lengvai perkelti jį iš vieno kambario į kitą. Tikra investicija, kurią rekomenduoju visiems!
  Precedente
  Successivo

  AKTYVUOTI PASIŪLYMĄ DABAR

  Šiandien ClimaPro® yra jūsų tik už

  89 €

  vietoj 178 €
  Ribota pasiūla Galimi keli vienetai

   Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos   ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

   Užpildykite neįpareigojančią formą ir operatorius nedelsdamas su jumis susisieks, kad patvirtintų jūsų duomenis ir atsakytų į klausimus.

   LITUANO

   Garantija – 2 metai. Pirkimo įrodymą, kuris bus išsiųstas kartu su siuntiniu, saugokite ir laikykite tokioje vietoje, kad jo nebūtų galima sugadinti.

   Šį gaminį galima įsigyti tik internetu šiame puslapyje. Saugokitės galimų sukčiavimo atvejų ne šiame puslapyje.

   Pristatymas paprastai trunka 1-2 darbo dienas.

   Žinoma. Siekdami savo klientams suteikti daugiau saugumo, siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais tiesiogiai kurjeriui siuntos pristatymo metu.

   Be abejo, siuntinio viduje rasite lapą su visais nurodymais ir numeriais, kuriais galima prašyti pagalbos ir kompensacijos.