DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Torch X4©

Najpotężniejsza latarka z funkcją stroboskopu zaprojektowana i używana przez organy ścigania do powstrzymywania zamieszek i napadów. Oślep i ogłusz przeciwników.

Idealny do obrony przed intruzami, a także do oświetlania całych ulic w odległości do 1000 metrów.

trustpilot

Dziś Torch X4© za jedyne 179 zł
zamiast 358 zł

Zostało ostatnie 5 sztuk

  Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos  ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

  Oświetlenie przed sobą w zakresie 180° i możliwość obserwacji otoczenia nawet w środku nocy.

  6 różnych trybów oświetlenia, pokryta hartowaną stalą nierdzewną, wygodna i lekka do przechowywania w torbie, wodoodporna IP68 i odporna na wszelkie płyny i wstrząsy, nie bój się używać jej do obrony.

  55 MINUT SZYBKIEGO ŁADOWANIA, ABY MIEĆ MOC SŁOŃCA W DŁONI

  OŚLEPIA, OGŁUSZA I ODSTRASZA WSZYSTKICH NAPASTNIKÓW NAPOTKANYCH W NOCY

  Dlaczego ta latarka jest tak wyjątkowa?

  Jak złożyć zamówienie?

  Wypełnij formularz zamówienia swoimi danymi.

  Oddzwonimy w ciągu godziny, aby potwierdzić dane.

  Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi 24/48 godzin.

  Zapłać bezpiecznie dopiero po otrzymaniu przesyłki.

  Ocena klienta:

  trustpilot
  Adrian S.
  Adrian S.
  Zakupiono dnia 27/01/24
  Leggi Tutto
  W swoim życiu miałem kilkanaście latarek wojskowych, ale żadna nie była tak mocna jak ta. Naprawdę oświetla budynki, wciąż nie mogę w to uwierzyć....... Lekka, kompaktowa, 7000 lumenów, można regulować jasność za pomocą 6 różnych trybów. W razie potrzeby jest to również bardzo potężna broń obronna, ale jak dotąd nie używałem jej do tego celu. Kiedy mam ją w kieszeni, czuję się naprawdę bezpiecznie
  Berenika G.
  Berenika G.
  Zakupiono dnia 21/01/24
  Leggi Tutto
  na noc to latarka PERFECT! mój mąż kupił mi tę latarkę, ponieważ zawsze bardzo bałam się wychodzić w nocy, mieszkamy w bardzo ciemnym mieście, w którym jest bardzo mało latarni ulicznych i wielu złych ludzi chodzących w nocy. Teraz dzięki tej latarce mogę spokojnie wychodzić do 3 nad ranem! Gorąco polecam!
  Zachariasz A.
  Zachariasz A.
  Zakupiono dnia 21/01/24
  Leggi Tutto
  Bardzo szybka wysyłka 24 godziny i był w moim domu. czy naprawdę jest tak potężny, jak mówią, mogę nim oświetlić cały ogród!!!! to absurd, nie wierzyłem, kiedy zobaczyłem ten produkt i kupiłem go jako żart, aby zweryfikować prawdziwość reklamy i tak było! bateria działa tak długo i naprawdę ładuje się niesamowicie szybko
  Precedente
  Successivo

  DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

  Dziś Torch X4© za jedyne 179 zł
  zamiast 358 zł

  Zostało ostatnie 5 sztuk

   Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos   ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

   Gwarancja wynosi 2 lata. Należy zachować dowód zakupu, który zostanie wysłany wraz z przesyłką, i przechowywać go w miejscu uniemożliwiającym jego uszkodzenie.

   Ten produkt jest dostępny tylko online za pośrednictwem tej strony. Należy uważać na możliwe oszustwa poza tą stroną.

   Wysyłka trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze.

   Oczywiście. Aby zapewnić naszym klientom większe bezpieczeństwo, oferujemy płatność za pobraniem bezpośrednio kurierowi przy odbiorze przesyłki.

   Oczywiście wewnątrz paczki znajduje się arkusz ze wszystkimi wskazówkami i numerami, pod którymi można zwrócić się o pomoc i zwrot kosztów.

   Torch X4©

   Copyright © 2023 Torch X4©

   Termini e Condizioni | Polityka prywatności | Polityka plików cookie

   Olanda: Slangenburg 23/8 , 3328 DN Dordrecht, Paesi Bassi +31788722160

   Ta strona nie jest częścią serwisu Facebook ani Facebook Inc. Dodatkowo. Ta strona NIE jest zatwierdzona przez FACEBOOK jest znakiem towarowym FACEBOOK, Inc.

   Artykuły, historie i recenzje zamieszczone na tej stronie stanowią “reklamę/reklamę”, więc podane informacje służą wyłącznie celom informacyjnym, aby dać wyobrażenie o potencjale (który jest zawsze warunkowy) tego, co jest przedstawione na następnej stronie (do której można dotrzeć, klikając linki w różnych artykułach) lub w formie iframe (skrypty włączone do naszej witryny i umożliwiające złożenie zamówienia na produkt lub usługę bezpośrednio na stronie).