50% ZNIŻKI NA BOŻE NARODZENIE 2023

MegaLum Torch™

Najpotężniejsza na świecie latarka o mocy 120 000 lumenów oświetla światłem dziennym na odległość do 900 metrów, chroniąc przed włamywaczami i złodziejami!

Chroń i broń się raz na zawsze! Dzięki MegaLum Torch™ przestaniesz czuć się zagrożony gdziekolwiek jesteś, nawet w nocy!

Ostatnie dostępne sztuki

Ze względu na liczne prośby oferta jest prawie wyprzedana, pospiesz się i wypełnij formularz, zanim się skończy!

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI

Zamów teraz i odbierz w domu w ciągu 1-2 dni za jedyne

179 zł

zamiast 358 zł 
W ZESTAWIE:
 
  • 1 MegaLum Torch™
  • 1 mała latarka MegaLum Torch™ (BEZPŁATNIE)
  • Koszyk na 3 baterie AAA
    (BEZPŁATNIE)
  • Ładowarka (BEZPŁATNIE)
  • Akumulator litowy (BEZPŁATNIE)
  • Oryginalne pudełko
  • Ilustrowana instrukcja obsługi
 

Świeć z niespotykaną mocą


Latarka MegaLum Torch™ rozświetla ciemność i chroni przed niebezpieczeństwami nocy już od ponad 7 lat. Niekwestionowana jakość.

 

Samoobrona i oślepianie przestępców i kieszonkowców

5 trybów rozświetlających ciemność. Dzięki dwóm ostatnim trybom: alarm stroboskopowy i S.O.S możesz spokojnie spacerować w nocy, unikając ryzyka i niebezpieczeństw.

 

Niespotykana jasność 300 razy większa niż średnia

Nieustraszone nocne wędrówki dzięki oświetleniu budynków i całych lasów nawet z odległości 900 metrów.

Tak silny jak światło słoneczne, pali nawet papier

Mocna i długotrwała, do 33 dni na jednym ładowaniu.

ŚREDNIA OCENA 2787 KLIENTÓW - 4.8/5
4.5/5

CO MÓWI TYM, KTÓRZY JUŻ DOKONALI ZAKUPU:

Katarzyna S.

✅Zakup zweryfikowany na 20/09/2023

5/5

W swoim życiu miałem kilkanaście latarek wojskowych, ale żadna nie była tak mocna jak ta. Naprawdę oświetla budynki, wciąż nie mogę w to uwierzyć……. Lekka, kompaktowa, 120000 lumenów, można regulować jasność w pięciu trybach. W razie potrzeby jest to również bardzo potężna broń obronna, ale jak dotąd jeszcze jej nie używałem. Kiedy mam ją w kieszeni, czuję się naprawdę bezpiecznie

Fabian K.

✅Zakup zweryfikowany na 29/09/2023

5/5

Jestem myśliwym z wieloletnim doświadczeniem i w pełni rozumiem, jak ważne jest posiadanie przy sobie mocnej latarki. Kiedyś dostałem używaną latarkę od przyjaciela z wojska, używałem jej przez 5 lat, ale potem zgubiłem ją na wycieczce. Kupiłem tę latarkę i byłem mile zaskoczony. Znacznie, znacznie jaśniejsza i zmontowana znacznie lepiej niż moja poprzednia.

Ana G.

✅Zakup zweryfikowany na 07/10/2023

5/5

jeśli chcesz mieć światło dzienne nawet w nocy, to jest to latarka PERFECT! mój mąż kupił mi tę latarkę, ponieważ zawsze bardzo bałam się wychodzić w nocy, mieszkamy w bardzo ciemnym mieście, w którym jest bardzo mało latarni ulicznych. Teraz wychodzę i żyję spokojnie do 3 nad ranem dzięki tej latarce! Gorąco polecam!

Andrzej A.

✅Zakup zweryfikowany na 07/10/2023

5/5

czy naprawdę jest tak mocny jak mówią, rozświetlę nim cały ogród!!!! to absurd, nie wierzyłem, gdy zobaczyłem ten produkt i kupiłem go prawie jako żart, aby sprawdzić prawdziwość reklamy i tak było!

50% ZNIŻKI NA BOŻE NARODZENIE 2023

 

Dzisiejsza oferta za 179 zł obejmuje:

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI

Zamów teraz i odbierz w domu w ciągu 1-2 dni za jedyne

179 zł

zamiast 358 zł 
🚚DOSTAWA EKSPRESOWA 1-2 DNI
💵 PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE
Ostatnie sztuki dostępne w cenie 50%

światło, latarka, latarka do światła, latarka do obrony, chroni przed bandytami, potreggiti, ochrona, bezpieczeństwo, latarka do światła, mocne światło lumenowe, mocna latarka

Często zadawane pytania

Gwarancja wynosi 2 lata. Należy zachować dowód zakupu, który zostanie wysłany wraz z przesyłką, i przechowywać go w miejscu uniemożliwiającym jego uszkodzenie.

Ten produkt jest dostępny tylko online za pośrednictwem tej strony. Należy uważać na możliwe oszustwa poza tą stroną.

Wysyłka trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze.

Oczywiście. Aby zapewnić naszym klientom większe bezpieczeństwo, oferujemy płatność za pobraniem bezpośrednio kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Oczywiście wewnątrz paczki znajduje się arkusz ze wszystkimi wskazówkami i numerami, pod którymi można zwrócić się o pomoc i zwrot kosztów.

MegaLum Torch™

Copyright © 2023 MegaLum Torch®

 Jeżewska 33, 85-552 Bydgoszcz, Polska +48880239125 

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Artykuły, historie i recenzje zamieszczone na tej stronie stanowią “reklamę/reklamę”, więc podane informacje służą wyłącznie celom informacyjnym, aby dać wyobrażenie o potencjale (który jest zawsze warunkowy) tego, co jest przedstawione na następnej stronie (do której można dotrzeć, klikając linki w różnych artykułach) lub w formie iframe (skrypty włączone do naszej witryny i umożliwiające złożenie zamówienia na produkt lub usługę bezpośrednio na stronie).

mail: [email protected]