70% NUOLAIDA 

Tower Heater ®

Galingas mažų sąnaudų elektrinis šildytuvas, nešiojamas ir lengvas, sušildo kambarį per 5 minutes, atlieka dvi funkcijas – šalčio ir šilumos, veikia tyliai ir turi apsaugą nuo kritimo.

jei tikrai norite sutaupyti pinigų, šis šildytuvas yra puikus radiatoriaus pakaitalas: 2000 W galios ir 0,5 kW/h suvartojimo jis per tam tikrą laiką atsipirks.

Židinio šilumą pasiimkite bet kur

Ar jūsų sąskaitos už šildymą per didelės? Nežinote, kaip galėtumėte efektyviai šildyti namus neišleisdami krūvos pinigų?

Dabar, naudodami “Tower Heater®”, galite mėgautis šiltais namais ir nesijaudinti dėl to, kiek išleidžiate. Dėl “EcoHot” technologijos galite išleisti 4 kartus mažiau, o namus sušildyti vos per 5 minutes.

Paskutiniai galimi vienetai su 70%

Dėl daugybės užklausų pasiūlymas jau beveik išparduotas, todėl paskubėkite užpildyti formą, kol jis nesibaigė!

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus per 1-2 dienas tik už

74€

vietoj 246,97€ 

ĮSKAIČIUOTAS:
 
  • 1 bokšto šildytuvas
  • 1 jutiklinis ekranas
  • 1 NEMOKAMAS nuotolinio valdymo pultas
  • Iliustruota naudojimo instrukcija
  • 4 metų garantija
 

Susisieksime su jumis kuo greičiau, kad patvirtintume užsakymą. Per 1-2 darbo dienas nuo skambučio jį gausite savo namuose.

 

Šiltas atsipalaidavimas, kuris jus supa visą laiką

Šaltis dažnai neleidžia mums visavertiškai dirbti, mokytis ar pramogauti. Didžiausią nerimą kelia tai, kad mūsų vaikai ar augintiniai liečiasi prie šaltų grindų, tačiau dabar dėl keramikos technologijos šiluma pasklinda akimirksniu ir tolygiai, pasiekdama kiekvieną kambario kampelį.

 Šildo žiemą ir vėsina vasarą

Dėl dvigubos funkcijos jis gali veikti kaip šildytuvas žiemą, o karštomis dienomis gali ir atvėsti, nes turi vidinį greito išsiskleidimo įtaisą.

 

Išmanioji technologija

temperatūrą, laikmatį, greitį, režimus galite valdyti jutikliniame ekrane arba dar patogiau – nuotolinio valdymo pulteliu, kurio atstumas siekia iki 15 metrų.

 

Saugu jūsų šeimai

“Tower Heater®” turi daug saugos sistemų, skirtų jūsų vaikams ar augintiniams: 1) apsauga nuo perkaitimo, 2) išjungimas nukritus, 3) ugniai atsparios medžiagos, kurios nedega palietus, 4) tylus variklis, apsaugantis jūsų augintinio klausą, 5) IP65 nuo vandens purslų.

VIDUTINIS ĮVERTINIMAS IŠ 13874 PIRKIMŲ - 4,8/5
4.5/5

ŠTAI KĄ SAKO KAI KURIE MŪSŲ KLIENTAI:

Mantas G.

✅Pirkimas Patikrinta 25/09/2023

5/5

Man tai patinka! Mano namuose ir taip šalta, o kadangi dirbu namuose, problema yra ta, kad nuolat įjungti radiatoriai sunaudoja per daug energijos. Tačiau ši krosnelė yra fantastiška, ji sunaudoja labai nedaug, o šildo nuostabiai!

Georgijus B.

✅Pirkimas Patikrinta 25/09/2023

5/5

Buvau šiek tiek skeptiškai nusiteikęs šių nešiojamųjų šildytuvų atžvilgiu. Bet tada pamačiau šį šildytuvą brolio namuose ir jis buvo tikrai malonus ir šiltas. Iš karto jį įsigijau.

Jolanta P.

✅Pirkimas Patikrinta 25/09/2023

5/5

Be to, kad jis tikrai greitai įkaista, o man, turinčiai naujagimį sūnų, tai labai svarbu, jis taip pat gražiai atrodo, tad ko daugiau galiu norėti. 5 žvaigždutės pelnytosMan ši kamera tikrai buvo proveržis, kai tik jie išgirsta mano balsą, net manęs nematydami nustoja graužti pagalves ir antklodes.

 Baltrus Z.

✅Pirkimas Patikrinta 25/09/2023

5/5

preso per l’ufficio e il mio capo mi ha chiesto dove l’avessi preso che ne voleva uno così per casa. E’ davvero efficiento e per quello che costa è davvero un affare. Giusto la consegna ha ritardato un giorno ma ne è valsa comunque la pena. Consiglio a tutti

 

Šiandienos pasiūlymas už 74,00€ aprima:

 

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį namuose per 1-2 dienas tik už

74€

vietoj 246,97€ 

 
Paskutiniai galimi vienetai su 70%

Susisieksime su jumis kuo greičiau, kad patvirtintume užsakymą. Per 1-2 darbo dienas nuo skambučio jį gausite savo namuose.

LITUANO

konvektorinis šildytuvas, viryklė, elektrinis šildytuvas, šildytuvas, radiatorius, katilas, oro kondicionierius

Dažniausiai užduodami klausimai

Garantija – 2 metai. Pirkimo įrodymą, kuris bus išsiųstas kartu su siuntiniu, saugokite ir laikykite tokioje vietoje, kad jo nebūtų galima sugadinti.

Šį gaminį galima įsigyti tik internetu šiame puslapyje. Saugokitės galimų sukčiavimo atvejų ne šiame puslapyje.

Pristatymas paprastai trunka 1-2 darbo dienas.

Žinoma. Siekdami savo klientams suteikti daugiau saugumo, siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais tiesiogiai kurjeriui siuntos pristatymo metu.

Be abejo, siuntinio viduje rasite lapą su visais nurodymais ir numeriais, kuriais galima prašyti pagalbos ir kompensacijos.

Tower Heater ®

Copyright © 2023 Tower Heater®

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Šioje svetainėje pateikiami straipsniai, istorijos ir apžvalgos yra “reklaminiai pranešimai ir (arba) reklama”, todėl pateikiama informacija yra tik informacinio pobūdžio, kad būtų galima susidaryti vaizdą apie tai, kas pavaizduota kitame puslapyje (kurį galima pasiekti spustelėjus nuorodas įvairiuose straipsniuose) arba “iframe” formoje (mūsų svetainėje įdiegtuose scenarijuose, kurie leidžia pateikti užsakymą dėl produkto ar paslaugos tiesiogiai svetainėje).