50% NUOLAIDA KALĖDOS 2023

TotalVision™

HD kamera, užmaskuota kaip lemputė, kuri sukasi 360° kampu ir įrašo vaizdus, vaizdo ir garso įrašus tokia raiška tiesiai į mobilųjį telefoną ar kompiuterį, kad niekas to nepastebėtų!

Apsaugokite savo namus ir šeimą nuo įsilaužėlių stebėdami vidų ir išorę, stebėdami kiekvieną jų judesį realiuoju laiku iš bet kurio įrenginio.

Paskutiniai galimi vienetai su 50%

Dėl daugybės užklausų pasiūlymas jau beveik išparduotas, todėl paskubėkite užpildyti formą, kol jis nesibaigė!

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus per 1-2 dienas tik už

49€

vietoj 99,97€ 

ĮSKAIČIUOTAS:
 
  • TotalVision
  • Aplikacja kompatybilna z systemami Android/iOS i Windows/Mac OS
  • Iliustruota naudojimo instrukcija
 

 

360° pasukimas ir “Ultra HD” vaizdo kokybė

360° apžvalgos kampas, 50 megapikselių, vaizdo įrašų raiška nuo 720P iki 4K Ultra HD ir 25 kadrai per sekundę.

 

Puikiai veikia esant bet kokiai temperatūrai

Nuo -25° iki +60°, tinka lietui, vėjui, sniegui, krušai ir ledui. Jį galite pastatyti bet kur, kur tik norite

 

Realaus laiko garsas, vaizdai ir vaizdo įrašai

Perduokite vaizdus, vaizdo ir garso įrašus naudodami su visais prietaisais suderinamą programėlę. Naudodamiesi “TotalVision™” galite klausytis ir kalbėti realiuoju laiku

VIDUTINIS ĮVERTINIMAS IŠ 13874 PIRKIMŲ - 4,8/5
4.5/5

ŠTAI KĄ SAKO KAI KURIE MŪSŲ KLIENTAI:

Mantas G.

✅Pirkimas Patikrinta 25/09/2023

5/5

Labai lengva įdiegti ir puiki vaizdo kokybė. Naudodamiesi “yoosee” programa galite valdyti nustatymus ir gauti visus pranešimus tiesiai į mobilųjį telefoną, įskaitant nuotraukas ir vaizdo įrašus, jei aptinkamas judesys.

Georgijus B.

✅Pirkimas Patikrinta 25/09/2023

5/5

Ryšys su programa yra tikrai labai lengvas ir greitas, paprasta įdiegti, o vaizdų ir vaizdo įrašų atkūrimo greitis tikrai geras… labai rekomenduojama tiek viduje, tiek už namo ribų, nes vakar temperatūra buvo -15° ir ji puikiai veikė.

Jolanta P.

✅Pirkimas Patikrinta 25/09/2023

5/5

LABAI REKOMENDUOJAME! Visada noriu matyti, ką mano katės ir šunys veikia namuose, o garso įrašo dėka galiu tiesiogiai su jais kalbėtis, kai manęs nėra namie ir jie daro netvarką. Jie turi blogą įprotį ėsti pagalvių užvalkalus ir antklodes.
Man ši kamera tikrai buvo proveržis, kai tik jie išgirsta mano balsą, net manęs nematydami nustoja graužti pagalves ir antklodes.

 Baltrus Z.

✅Pirkimas Patikrinta 25/09/2023

5/5

Per pastaruosius metus mano namas buvo pavogtas du kartus ir mano draugas Mario rekomendavo šį produktą, kurį jis naudoja jau 3 metus.
Ar tai gali būti sutapimas? Tačiau nuo tada, kai jį įsirengiau, be to, kad jaučiuosi 100 kartų saugiau, niekas daugiau neatėjo vogti.

Kartą pamačiau pro mano namus einantį įtartiną asmenį, programėlė mane įspėjo ir aš pamačiau, kas tai buvo, laimei, tai buvo draugas, bet tai reiškia, kad ji veikia tikrai gerai!

 

Šiandienos pasiūlymas už 49,00€ aprima:

 

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį namuose per 1-2 dienas tik už

49€

vietoj 99,97€ 

 
Paskutiniai galimi vienetai su 50%
LITUANO

Kamera, apšvietimo kamera, lempos kamera, lempa ir kamera, 360 laipsnių kampu veikianti kamera, realiuoju laiku įrašinėjanti garsą ir vaizdą su programa visiems įrenginiams

Dažniausiai užduodami klausimai

Garantija – 2 metai. Pirkimo įrodymą, kuris bus išsiųstas kartu su siuntiniu, saugokite ir laikykite tokioje vietoje, kad jo nebūtų galima sugadinti.

Šį gaminį galima įsigyti tik internetu šiame puslapyje. Saugokitės galimų sukčiavimo atvejų ne šiame puslapyje.

Pristatymas paprastai trunka 1-2 darbo dienas.

Žinoma. Siekdami savo klientams suteikti daugiau saugumo, siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais tiesiogiai kurjeriui siuntos pristatymo metu.

Be abejo, siuntinio viduje rasite lapą su visais nurodymais ir numeriais, kuriais galima prašyti pagalbos ir kompensacijos.

TotalVision™

Copyright © 2023 TotalVision®

Termini e Condizioni  |  Privacy Policy  |  Cookies Policy

Olanda: Slangenburg 23/8 , 3328 DN Dordrecht, Paesi Bassi +31788722160

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Šioje svetainėje pateikiami straipsniai, istorijos ir apžvalgos yra “reklaminiai pranešimai ir (arba) reklama”, todėl pateikiama informacija yra tik informacinio pobūdžio, kad būtų galima susidaryti vaizdą apie tai, kas pavaizduota kitame puslapyje (kurį galima pasiekti spustelėjus nuorodas įvairiuose straipsniuose) arba “iframe” formoje (mūsų svetainėje įdiegtuose scenarijuose, kurie leidžia pateikti užsakymą dėl produkto ar paslaugos tiesiogiai svetainėje).