Blugreen™ 3S

Galinga “3-in-1” krūmapjovė su ilgaamžiu akumuliatoriumi, kuris vienu įkrovimu nepertraukiamai dirba 2,5 val.

800 W variklis ir plieninių peilių rinkinys (DOVANŲ DOVANŲ DOVANŲ), skirtas šakoms genėti, gyvatvorėms karpyti ir žolei pjauti vienu įrankiu

Jei jums reikia galingo, lengvo ir transportabilaus universalaus įrenginio, tinkamo naudoti ištisus metus, tuomet “Blugreen™ S3” yra kaip tik jums. Galėsite genėti, pjauti ir pjauti visur, kur reikia, nenaudodami elektros ir benzino.

Bluegreen™ yra Nyderlandų bendrovė, kurios specializacija – profesionalams skirti akumuliatoriniai sodo produktai. Jie užtikrina patikimumą, galią ir ekologiškumą.

Bešepetėliniai™ varikliai gaminami iš vokiškos kilmės varinių šerių ir yra tokios pat galios kaip benzininiai varikliai, tačiau nereikalauja priežiūros.

Dėl daugybės užklausų siūloma vejapjovė “Blugreen™” jau beveik išparduota, paskubėkite užpildyti formą, kol ji dar nesibaigė!

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus per 1-2 dienas tik už

79€

vietoj 158€ 

+4 Dovanos

🚚 SKUBUS PRISTATYMAS 1-2 DIENOS

💵 MOKĖJIMAS PRISTATYMO METU
LITUANO

Susisieksime su jumis kuo greičiau, kad patvirtintume užsakymą. Per 1-2 darbo dienas po skambučio jį gausite savo namuose.

 

DOVANŲ peilių rinkinys 3 skirtingiems pjūviams

Pakeitę tik ašmenis, per mažiau nei minutę galėsite jį paversti genėtuvu, vejapjove ir žoliapjove


Patogus ir tikslus darbas dėl reguliavimo

“Blugreen™ 3s” yra visiškai reguliuojamas ir ištraukiamas, todėl patogu lengvai pasiekti aukštas vietas

 

2,5 valandos nepertraukiamo darbo vienu įkrovimu

21 V ličio jonų akumuliatoriaus talpa yra įspūdinga – 20000 mAh, o jį galima įkrauti per mažiau nei 2 valandas naudojant pridedamą itin greitą įkroviklį.

VIDUTINIS ĮVERTINIMAS IŠ 13874 PIRKIMŲ - 4,8/5
4.5/5

ŠTAI KĄ SAKO KAI KURIE MŪSŲ KLIENTAI:

Akimas G.

✅Pirkti Patvirtinta: 05/02/2024

5/5

Puikus produktas!!!!
Labai lengva ir efektyvi vejapjovė ir žoliapjovė, nemokamai pridedami ilgai veikiantys akumuliatoriai (200 kv. m sodo akumuliatorius vis dar įkrautas trimis ketvirtadaliais)

Kamilis B.

✅Pirkti Patvirtinta: 13/02/2024

5/5

Jį labai lengva naudoti, todėl rekomenduojama naudoti tiems, kurie turi nugaros problemų. Aliuminio pjovimo sistema taip pat maloni, ji labai tvirta ir aštresnė. Labai aukšta žolė nupjaunama puikiai, taigi labai geras gaminys.

Milda S.

✅Pirkti Patvirtinta: 20/01/2024

5/5

Šią vejapjovę naudoju kasdien, akumuliatorius tarnauja ilgai, o lazda yra ištraukiama – tai labai naudinga, kad išvengtumėte nugaros skausmų. Labai geras prietaisas, be to, nebrangus. Rekomenduoju jį įsigyti

Agnieška G.

✅Pirkti Patvirtinta: 27/01/2024

5/5

Patogus, lengvai valdomas, lengvas ir funkcionalus gaminys su ilgai veikiančiu akumuliatoriumi ir ištraukiama lazda. Plieniniai ašmenys su tikrai naudinga ir patvaria apsauga. Visa tai kartu su puikia kaina. Išskirtinis kainos ir kokybės santykis.

 

Šiandienos pasiūlymas už 79€ apima:

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus per 1-2 dienas tik už

79€

vietoj 158€ 

+4 Dovanos

🚚 SKUBUS PRISTATYMAS 1-2 DIENOS

💵 MOKĖJIMAS PRISTATYMO METU
LITUANO

Žolės žoliapjovė, krūmapjovė, akumuliatorinė žoliapjovė, makita, worx, akumuliatorinė žoliapjovė, žoliapjovės peiliai

Dažniausiai užduodami klausimai

Garantija – 2 metai. Pirkimo įrodymą, kuris bus išsiųstas kartu su siuntiniu, saugokite ir laikykite tokioje vietoje, kad jo nebūtų galima sugadinti.

Šį gaminį galima įsigyti tik internetu šiame puslapyje. Saugokitės galimų sukčiavimo atvejų ne šiame puslapyje.

Pristatymas paprastai trunka 1-2 darbo dienas.

Žinoma. Siekdami savo klientams suteikti daugiau saugumo, siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais tiesiogiai kurjeriui siuntos pristatymo metu.

Be abejo, siuntinio viduje rasite lapą su visais nurodymais ir numeriais, kuriais galima prašyti pagalbos ir kompensacijos.