50% ZNIŻKI NA BOŻE NARODZENIE 2023

Pocket Printer™

Jedyna kieszonkowa mini drukarka termiczna do natychmiastowego drukowania zdjęć i obrazów Ultra HD bezpośrednio z telefonu za pośrednictwem Bluetooth

Odkryj magię łączenia się za pomocą jednego kliknięcia i drukuj do 25 zdjęć na minutę: nigdy nie przegap żadnej chwili, którą będziesz pielęgnować na zawsze!

Ostatnie dostępne sztuki

Ze względu na liczne prośby oferta jest prawie wyprzedana, pospiesz się i wypełnij formularz, zanim się skończy!

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI

Zamów teraz i odbierz w domu w ciągu 1-2 dni za jedyne

298 zł

zamiast 596 zł 
W ZESTAWIE:
 
  • 1 Pocket Printer™
  • 1 kabel USB do ładowania (GRATIS)
  • 1 rolka papieru termicznego (GRATIS)
  • Ilustrowana instrukcja obsługi
 

Twórz fantastyczne, spersonalizowane albumy i scrapbooki

Z łatwością drukuj i wklejaj zdjęcia, naklejki, rysunki i dekoracje w doskonałej jakości, aby nadać swojemu albumowi osobisty charakter.

 

Drukowanie i wklejanie w mniej niż 5 sekund

Super cichy, tworzy niezapomniane pamiątkowe zdjęcia, drukuje i wkleja je gdziekolwiek chcesz.

 

Drukowanie etykiet na słoiki i listy zakupów

Słoiki kuchenne, listy zakupów lub pudełka do przechowywania. Twórz przejrzyste, eleganckie etykiety, aby wszystko było uporządkowane i łatwo dostępne lub po prostu przyklej własne pamiątkowe zdjęcia na lodówce!

ŚREDNIA OCENA 2787 KLIENTÓW - 4.8/5
4.5/5

CO MÓWI TYM, KTÓRZY JUŻ DOKONALI ZAKUPU:

Katarzyna S.

✅Zakup zweryfikowany na 20/09/2023

5/5

Nie daj się zwieść cenie, ponieważ jest tania. Ta mała drukarka termiczna jest fantastyczna. Jest idealna do użycia gdziekolwiek jesteś, aplikacja jest bardzo łatwa, a wydruki są naprawdę dobre.

Ana K.

✅Zakup zweryfikowany na 29/09/2023

5/5

Przydatny do tworzenia etykiet itp. Obrazy są bardzo dobrej jakości, bardzo łatwo łączy się z telefonem, a drukowanie jest łatwiejsze niż w przypadku zwykłej drukarki!

Andrzej G.

✅Zakup zweryfikowany na 07/10/2023

5/5

Mam obsesję na punkcie tej drukarki, używam jej do WSZYSTKICH moich notatek i właśnie odkryłem, że jest cicha, co oznacza, że mogę jej używać nawet podczas zajęć???? (wcześniej nosiłam słuchawki) drukuje bardzo dobrze jak na tak mały rozmiar.

Fabian A.

✅Zakup zweryfikowany na 07/10/2023

5/5

L’abbiamo preso per il 13esimo compleanno di mia figlia e lei lo adora assolutamente. L’app ha molti modelli che si possono utilizzare. Viene fornito con un rotolo di carta per stampante che dura tantissimo.

50% ZNIŻKI NA BOŻE NARODZENIE 2023

 

Dzisiejsza oferta za 298 zł obejmuje:

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI

Zamów teraz i odbierz w domu w ciągu 1-2 dni za jedyne

298 zł

zamiast 596 zł 
🚚DOSTAWA EKSPRESOWA 1-2 DNI
💵 PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE
Ostatnie sztuki dostępne w cenie 50%

drukarka, mini drukarka, przenośna drukarka mini, drukarka, drukowanie, drukowanie zdjęć, przenośna, kieszeń, uchwyt na drukarkę, drukarka, drukowanie wszystkiego, drukowanie,

Często zadawane pytania

Gwarancja wynosi 2 lata. Należy zachować dowód zakupu, który zostanie wysłany wraz z przesyłką, i przechowywać go w miejscu uniemożliwiającym jego uszkodzenie.

Ten produkt jest dostępny tylko online za pośrednictwem tej strony. Należy uważać na możliwe oszustwa poza tą stroną.

Wysyłka trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze.

Oczywiście. Aby zapewnić naszym klientom większe bezpieczeństwo, oferujemy płatność za pobraniem bezpośrednio kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Oczywiście wewnątrz paczki znajduje się arkusz ze wszystkimi wskazówkami i numerami, pod którymi można zwrócić się o pomoc i zwrot kosztów.

Pocket Printer™

Copyright © 2023 Pocket Printer®

 Jeżewska 33, 85-552 Bydgoszcz, Polska +48880239125 

 

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Artykuły, historie i recenzje zamieszczone na tej stronie stanowią “reklamę/reklamę”, więc podane informacje służą wyłącznie celom informacyjnym, aby dać wyobrażenie o potencjale (który jest zawsze warunkowy) tego, co jest przedstawione na następnej stronie (do której można dotrzeć, klikając linki w różnych artykułach) lub w formie iframe (skrypty włączone do naszej witryny i umożliwiające złożenie zamówienia na produkt lub usługę bezpośrednio na stronie).

mail: [email protected]