70% NUOLAIDA

SeeSii® Mini Chainsaw

Galingas akumuliatorinis mini grandininis pjūklas su variniu varikliu ir dvigubai grūdinta grandine, kad pjūvis būtų švarus be sustojimo

Labai lengvas ir patogus, galite pjauti malkas iki 4 valandų nepavargdami ir nereikalaudami elektros energijos.

Galimybė viena ranka supjaustyti bet ką

Kiek kartų jums reikėjo, kad kas nors sustabdytų jūsų medieną? Kiek kartų viela trukdė jums laisvai pjauti, kur tik norite?

Šiandien su mini pjūkleliu “SeeSii®” galite pjauti kaip sviestu patepta, ką tik norite, be jokios pagalbos ir be būtinybės šalia turėti elektros lizdą, nes jums tereikia viena ranka prilaikyti šaką, o kita ranka pjauti tiek, kiek norite, iki 4 valandų naudojant akumuliatoriaus energiją.

Paskutiniai galimi vienetai su 70%

Dėl daugybės užklausų pasiūlymas jau beveik išparduotas, todėl paskubėkite užpildyti formą, kol jis nesibaigė!

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus per 1-2 dienas tik už

69€

vietoj 189,99€ 

ĮSKAIČIUOTAS:
 
  • SeeSii® Mini Chainsaw
  • Galingumas 550 W
  • Svoris apie 2,4 kg
  • Grandinės greitis 5 M/S
  • Ašmenų ilgis 4 coliai
  • 2 metų garantija
  • Originali dėžutė
  • Iliustruota naudojimo instrukcija
 

Susisieksime su jumis kuo greičiau, kad patvirtintume užsakymą. Per 1-2 darbo dienas po skambučio jį gausite savo namuose.


Švarus pjovimas vienu važiavimu

Dėl itin aštrios dvigubai užgrūdintos grandinės niekas jūsų nesustabdys, net jei rąstai viršija peilio ilgį.

 

Galingas 550 W variklis

Gryno vario, 45 000 apsisukimų per minutę, dvigubai didesnis už žinomą efektyvumą, mažesnės sąnaudos ir triukšmas, nepriekaištingas pjovimas.

Ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas (4 val.)

Dėl naujos kartos 21 V 4000 Mah ličio akumuliatoriaus galite dirbti be pertraukos ir nepraradę našumo 4 valandas visu pajėgumu. Siūlome 1 NEMOKAMĄ akumuliatorių, kad akumuliatoriaus veikimo laikas pailgėtų dar 4 valandomis.

Puikiai tinka bet kokiam darbui

Ergonomiška rankena, moderniausios saugos sistemos automatiniam prispaudimui ir lengvas valdymas daro “SeeSii®” praktišką ir tobulą mini pjūklą bet kokiam rankiniam darbui, net tiksliam darbui.

VIDUTINIS ĮVERTINIMAS IŠ 13874 PIRKIMŲ - 4,8/5
4.5/5

ŠTAI KĄ SAKO KAI KURIE MŪSŲ KLIENTAI:

Mantas G.

✅Pirkimas Patikrinta 25/09/2023

5/5

Tikslus ir švarus pjūvis, kaip ir nurodyta reklamoje. Galiu be jokių problemų pjauti iki 20 cm ilgio rąstus juos apeidamas. Negaliu apsakyti, kiek tai sutaupo man laiko ir pastangų. Nežinau, kaip man tai pavykdavo anksčiau!

Georgijus B.

✅Pirkimas Patikrinta 25/09/2023

5/5

Attenti alla catena è davvero affilata! che dire davvero un utensile indispensabile ci faccio di tutto, dalla cura del giardino a tagliare la legna fino anche per qualche lavoretto di artigianato: ho fatto tavolo e sedie con le pedane, davvero bellissime!

Jolanta P.

✅Pirkimas Patikrinta 25/09/2023

5/5

Fantastiška! tai karo mašina, aš nupjoviau gyvatvorę ir apkirpau medžius sode, ir tai užtruko tik 3 valandas, o akumuliatorius vis dar įkrautas. 5 žvaigždučių nusipelnė!

 Baltrus Z.

✅Pirkimas Patikrinta 25/09/2023

5/5

Prekė pristatyta su įprastu rūpestingumu ir punktualumu. Dėžutėje yra visi aprašyti daiktai ir įrankiai. Vienas dalykas, kuris man labai patiko, yra tai, kad jis buvo pristatytas su jau sumontuotais ašmenimis ir grandine, nors naudojimo instrukcijoje šis procesas gerai paaiškintas.

Adrijus B.

✅Pirkimas Patikrinta 25/09/2023

5/5

Nusipirkau šį grandininį pjūklą, nes mano sodas buvo apgailėtinos būklės, o jei būčiau laukusi vyro, būčiau atsidūrusi viduryje džiunglių, turint omenyje visus kartus, kai prašiau jo tai padaryti. Pagaliau galiu tai padaryti pati! šis grandininis pjūklas yra lengvas, praktiškas ir pjauna tikrai gerai, juo naudotis beveik smagu.

 

Šiandienos pasiūlymas už 69,00€ aprima:

 

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį namuose per 1-2 dienas tik už

69€

vietoj 189,99€ 

 
Paskutiniai galimi vienetai su 70%
LITUANO

Mini grandininis pjūklas, Mini grandininis pjūklas, Akumuliatorinis grandininis pjūklas, elektrinis grandininis pjūklas, akumuliatorinis grandininis pjūklas, galingas mini grandininis pjūklas

Dažniausiai užduodami klausimai

Garantija – 2 metai. Pirkimo įrodymą, kuris bus išsiųstas kartu su siuntiniu, saugokite ir laikykite tokioje vietoje, kad jo nebūtų galima sugadinti.

Šį gaminį galima įsigyti tik internetu šiame puslapyje. Saugokitės galimų sukčiavimo atvejų ne šiame puslapyje.

Pristatymas paprastai trunka 1-2 darbo dienas.

Žinoma. Siekdami savo klientams suteikti daugiau saugumo, siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais tiesiogiai kurjeriui siuntos pristatymo metu.

Be abejo, siuntinio viduje rasite lapą su visais nurodymais ir numeriais, kuriais galima prašyti pagalbos ir kompensacijos.

SeeSii® Mini Chainsaw

Copyright © 2023 SeeSii®

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Šioje svetainėje pateikiami straipsniai, istorijos ir apžvalgos yra “reklaminiai pranešimai ir (arba) reklama”, todėl pateikiama informacija yra tik informacinio pobūdžio, kad būtų galima susidaryti vaizdą apie tai, kas pavaizduota kitame puslapyje (kurį galima pasiekti spustelėjus nuorodas įvairiuose straipsniuose) arba “iframe” formoje (mūsų svetainėje įdiegtuose scenarijuose, kurie leidžia pateikti užsakymą dėl produkto ar paslaugos tiesiogiai svetainėje).

mail: info@minichainsaw-eu.com