50% ZNIŻKI NA BOŻE NARODZENIE 2023

TotalVision™

Kamera HD zakamuflowana jako żarówka, która obraca się o 360° i nagrywa obrazy, wideo i audio w rozdzielczości bezpośrednio na telefon komórkowy lub komputer bez zauważenia przez kogokolwiek!

Chroń swój dom i rodzinę przed włamywaczami poprzez monitorowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, obserwując każdy ich ruch w czasie rzeczywistym z dowolnego urządzenia.

Ostatnie dostępne sztuki

Ze względu na liczne prośby oferta jest prawie wyprzedana, pospiesz się i wypełnij formularz, zanim się skończy!

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI

Zamów teraz i odbierz w domu w ciągu 1-2 dni za jedyne

219 zł

zamiast 440 zł 
W ZESTAWIE:
 
  • TotalVision™
  • Aplikacja Yoosee dla wszystkich urządzeń
  • Ilustrowana instrukcja obsługi
 

Obrót o 360° i jakość wideo Ultra HD

Kąt widzenia 360°, 50 megapikseli, rozdzielczość wideo od 720P do 4K Ultra HD i 25 klatek na sekundę.

 

Działa doskonale we wszystkich temperaturach

Od -25° do +60°, odpowiednia na deszcz, wiatr, śnieg, grad i lód. Można go umieścić w dowolnym miejscu

 

Obrazy audio i wideo w czasie rzeczywistym

Przesyłaj obrazy, wideo i audio za pomocą aplikacji kompatybilnej ze wszystkimi urządzeniami. Dzięki TotalVision™ możesz słuchać i rozmawiać w czasie rzeczywistym.

ŚREDNIA OCENA 2787 KLIENTÓW - 4.8/5
4.5/5

CO MÓWI TYM, KTÓRZY JUŻ DOKONALI ZAKUPU:

Katarzyna S.

✅Zakup zweryfikowany na 20/09/2023

5/5

Bardzo łatwa instalacja i doskonała jakość wideo. Za pomocą aplikacji yoosee można zarządzać konfiguracją i odbierać wszystkie komunikaty bezpośrednio na telefon komórkowy, w tym zdjęcia i wideo w przypadku wykrycia ruchu.
Moim zdaniem najlepszy stosunek jakości do ceny dla kamery bezpieczeństwa, rozdzielczość 4k pozwala na łatwe i bardzo wyraźne oglądanie wideo.

Fabian K.

✅Zakup zweryfikowany na 29/09/2023

5/5

Połączenie z aplikacją jest naprawdę bardzo łatwe i szybkie, proste w instalacji, a szybkość odtwarzania zdjęć i filmów naprawdę dobra… gorąco polecam zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu, ponieważ wczoraj temperatura wynosiła -15 ° i działała idealnie.

Ana G.

✅Zakup zweryfikowany na 07/10/2023

5/5

GORĄCO POLECAM! Zawsze chcę widzieć, co moje koty i psy robią w domu, a dzięki dźwiękowi mogę rozmawiać z nimi bezpośrednio, gdy nie ma mnie w domu i robią bałagan. Mają zły nawyk zjadania poszewek na poduszki i koców.
Dla mnie ta kamera była naprawdę przełomem, gdy tylko usłyszą mój głos, nawet mnie nie widząc, przestają gryźć poduszki i koce.

Andrzej A.

✅Zakup zweryfikowany na 07/10/2023

5/5

Mój dom został dwukrotnie okradziony w ciągu ostatniego roku, a mój przyjaciel Mario polecił mi ten produkt, którego używa już od 3 lat.
Czy to może być zbieg okoliczności? Ale odkąd go zainstalowałem, oprócz tego, że czuję się 100 razy bezpieczniej, nikt już nie przyszedł kraść.

Raz zobaczyłem podejrzaną osobę przechodzącą obok mojego domu, a aplikacja zaalarmowała mnie i zobaczyłem, kto to był, na szczęście był to przyjaciel, ale to znaczy, że działa naprawdę dobrze!

50% ZNIŻKI NA BOŻE NARODZENIE 2023

 

Dzisiejsza oferta za 219 zł obejmuje:

  • TotalVision™
  • Aplikacja Yoosee dla wszystkich urządzeń
  • Ilustrowana instrukcja obsługi

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI

Zamów teraz i odbierz w domu w ciągu 1-2 dni za jedyne

219 zł

zamiast 440 zł 
🚚DOSTAWA EKSPRESOWA 1-2 DNI
💵 PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE
Ostatnie sztuki dostępne w cenie 50%

Kamera, kamera oświetlająca, kamera z lampą, lampa i kamera, kąt kamery 360 stopni, kamera nagrywająca dźwięk i obraz w czasie rzeczywistym z aplikacją na wszystkie urządzenia

Często zadawane pytania

Gwarancja wynosi 2 lata. Należy zachować dowód zakupu, który zostanie wysłany wraz z przesyłką, i przechowywać go w miejscu uniemożliwiającym jego uszkodzenie.

Ten produkt jest dostępny tylko online za pośrednictwem tej strony. Należy uważać na możliwe oszustwa poza tą stroną.

Wysyłka trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze.

Oczywiście. Aby zapewnić naszym klientom większe bezpieczeństwo, oferujemy płatność za pobraniem bezpośrednio kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Oczywiście wewnątrz paczki znajduje się arkusz ze wszystkimi wskazówkami i numerami, pod którymi można zwrócić się o pomoc i zwrot kosztów.

TotalVision™

Copyright © 2023 TotalVision®

 Jeżewska 33, 85-552 Bydgoszcz, Polska +48880239125 

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Artykuły, historie i recenzje zamieszczone na tej stronie stanowią “reklamę/reklamę”, więc podane informacje służą wyłącznie celom informacyjnym, aby dać wyobrażenie o potencjale (który jest zawsze warunkowy) tego, co jest przedstawione na następnej stronie (do której można dotrzeć, klikając linki w różnych artykułach) lub w formie iframe (skrypty włączone do naszej witryny i umożliwiające złożenie zamówienia na produkt lub usługę bezpośrednio na stronie).

mail: [email protected]