KOL ATSARGOS NESIBAIGĖ

PowerTrim 2.0©

Galingomis profesionaliomis automatinėmis akumuliatorinėmis žirklėmis, idealiai tinkančiomis sodui, vynuogynams ir sodams, milimetro tikslumu genėkite ir kirpkite šakas bei krūmus, sumažindami pastangas ir darbo laiką.

Dėl automatinio žirklių atidarymo ir uždarymo bei 2 galingų akumuliatorių galima kirpti iki 40 mm ilgio šakas 12 valandų iš eilės nenuvarginant rankos ar riešo.

trustpilot

Šiandien PowerTrim 2.0© jūsų tik už 79€ vietoj di 158€

Liko paskutiniai 5 vienetai

  Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos  ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

  Užsisakykite dabar ir per 24/48 val. su jumis susisieks pirkimų skyrius, kad patvirtintumėte užsakymą ir pasirinktumėte spalvą.

  LITUANO

  Pjauna 40 cm ilgio šakas kaip sviestu pateptas ir be jokių pastangų

  Dabar galite pertvarkyti augalus ir sodus pagal savo skonį, smagiai leisdami laiką ir neskaudant rankoms.

  Galingas bešepetėlinis variklis turi šilumos išsklaidymo sistemą, dėl kurios jis išlieka vėsus ir niekada neužsikemša.

  Įkraunamo akumuliatoriaus pakanka iki 6 valandų pjovimo iš eilės, o kadangi į DOVANŲ komplektą įeina +1 akumuliatorius, gausite 12 valandų autonominio veikimo!

  MĖGAUTIS MYGTUKO PASPAUDIMU IR BE VARGO PJAUTI STORAS ŠAKAS

  POWERTRIM 2.O© – IDEALUS SPRENDIMAS MĖGSTANTIEMS PRIŽIŪRĖTI SAVO SODĄ.

  Kodėl šios elektrinės žirklės tokios ypatingos?

  Kaip užsisakyti?

  Užpildykite užsakymo formą, nurodydami savo duomenis.

  Per valandą jums perskambinsime ir patvirtinsime duomenis.

  Skirkite 24/48 valandas siuntiniui pristatyti.

  Saugiai mokėkite tik tada, kai jį gausite.

  Klientų vertinimas:

  trustpilot
  Akimas S.
  Įsigyta 27/01/24
  Leggi Tutto
  Įsigytos žirklės, tinkamos genėjimui. Paimtos mano tėvui, kuris negali daug ko padaryti ranka. Jomis galima lengvai nukirpti net storas šakas. Baterijos veikimo laikas labai geras, o pakuotėje yra dvi baterijos, todėl visada turite atsarginę. Greitas pristatymas, labai gera kaina.
  Jonas G.
  Įsigyta 21/01/24
  Leggi Tutto
  Naudojamas iš karto, jis veikė labai gerai. labai lengvas, puikus balansas. Palengvino su amžiumi susijusius riešo skausmus, todėl galėjau toliau be vargo prižiūrėti augalus. Švarus pjovimas, tikslus ir greitas. Esu tikrai patenkintas pirkiniu ir rekomenduoju.
  Adi A.
  Įsigyta 21/01/24
  Leggi Tutto
  Po to, kai naudoju jį kelis kartus, turiu pasakyti, kad esu labai patenkintas preke. Jis veikia labai gerai, galingai pjauna ir labai gerai veikia baterija. Rekomenduoju įsigyti
  Precedente
  Successivo

  KOL ATSARGOS NESIBAIGĖ

  Šiandien PowerTrim 2.0© jūsų tik už 79€ vietoj di 158€

  Liko paskutiniai 5 vienetai

   Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos   ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

   Užsisakykite dabar ir per 24/48 val. su jumis susisieks pirkimų skyrius, kad patvirtintumėte užsakymą ir pasirinktumėte spalvą.

   LITUANO

   Garantija – 2 metai. Pirkimo įrodymą, kuris bus išsiųstas kartu su siuntiniu, saugokite ir laikykite tokioje vietoje, kad jo nebūtų galima sugadinti.

   Šį gaminį galima įsigyti tik internetu šiame puslapyje. Saugokitės galimų sukčiavimo atvejų ne šiame puslapyje.

   Pristatymas paprastai trunka 1-2 darbo dienas.

   Žinoma. Siekdami savo klientams suteikti daugiau saugumo, siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais tiesiogiai kurjeriui siuntos pristatymo metu.

   Be abejo, siuntinio viduje rasite lapą su visais nurodymais ir numeriais, kuriais galima prašyti pagalbos ir kompensacijos.

   PowerTrim 2.0©