VALENTÍNSKE PROMO 2024

GoldLoveMillenial® 2.0 

Dosť bolo starých darčekov, ktoré čoskoro upadnú do zabudnutia, darujte symbol prosperity a lásky: valentínsky náramok s osadenými kameňmi šťastia!

Prestížne a módne šperky, ktoré sa budú nosiť ako pamiatka na všetky krásne spoločné chvíle.

BRACCIALE PORTAFORTUNA regalo san valentino.

Počas Valentína môžete vytvoriť výnimočný a zmysluplný okamih prostredníctvom rafinovaného, hodnotného darčeka plného emócií a významu.

SwarovskiMilleniaBracelet

Náš exkluzívny valentínsky náramok je dokonalým symbolom večnej lásky. Tento nádherný šperk, vyrobený z luxusného bieleho zlata a zdobený osadenými kameňmi pre šťastie, je navrhnutý tak, aby vynikol a zanechal nezmazateľný dojem.

VALENTÍNSKE PROMO 2024

Posledné kusy k dispozícii so 70%

Date le numerose richieste l’offerta è quasi esaurita, affrettati e completa il modulo prima che termini!

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO PRÍLEŽITOSŤ

Objednajte si ho teraz a dostanete ho domov do 1-2 dní len za

39€

namiesto 119,97€ 

ZAHŔŇA:
  • Darčekové balenie
  • Certifikát pravosti
  • 3 nastaviteľné články
  • Nový výrobok
  • Ilustrovaný návod na použitie
 

Čo najskôr vás budeme kontaktovať a potvrdíme vám objednávku. Dostanete ju k vám domov do 1-2 pracovných dní od vášho telefonátu.

regalo san valentino
bracciale san valentino

 

Prekvapte ju darčekom, ktorý vydrží navždy

Chcete svojho partnera prekvapiť darčekom, ktorý vyjadruje všetku vašu lásku? Predstavte si jej žiarivý úsmev, keď otvorí balíček a objaví tento symbol rafinovanosti a lásky. S naším náramkom môžete vyjadriť svoju lásku autentickým a trvalým spôsobom!

 

Dokonalý symbol večnej lásky

Tento nádherný šperk vyrobený z luxusného bieleho zlata a zdobený drahokamami pre šťastie je navrhnutý tak, aby vynikol a zanechal nezmazateľný dojem.

BRACCIALE PORTAFORTUNA

 

Jedinečný produkt

Náramok je vyrobený z vysokokvalitných materiálov a vynikajúceho remeselného spracovania, podporený pozorným a profesionálnym zákazníckym servisom, ktorý zaručuje bezproblémové nakupovanie.

VALENTÍNSKE PROMO 2024

PRIEMERNÝ POČET HLASOV Z 12874 NÁKUPOV - 4.8/5
4.5/5

TU JE TO, ČO HOVORIA NIEKTORÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI:

Juraj G.

✅Nákup Overené na 23/01/2024

5/5

Skutočne dobre vyrobený výrobok a využil som špeciálnu ponuku. Náramok zodpovedal opisu na webovej stránke a moja priateľka bola ohromená. Odporúčam ho nielen na Valentína, ale aj na narodeniny alebo iné dni matiek a podobne. Odporúčam!

Martin B.

✅Nákup Overené na 13/12/2023

5/5

Bál som sa, že príde neskoro, ale na druhý deň už prišla. Darčeková krabička je žltá a veľmi krásna. Certifikát pravosti kameňov je vo vnútri balenia. Veľmi pekný a super ocenený darček!

Michal R.

✅Nákup Overené na 22/12/2023

5/5

Ohromujúce, naozaj krásne a elegantné. Špičkové balenie a vysoká kvalita. Veľmi spokojný s nákupom. Super odporúčané.

 

Dnešná ponuka na 39€ zahŕňa:

VALENTÍNSKE PROMO 2024

NEPREMEŠKAJTE TÚTO PRÍLEŽITOSŤ

Objednajte si ho teraz a dostanete ho domov do 1-2 dní len za

39€

+ Expresná doprava
namiesto 219,97€ 
Posledné kusy k dispozícii so 70%

Čo najskôr vás budeme kontaktovať a potvrdíme vám objednávku. Dostanete ju k vám domov do 1-2 pracovných dní od vášho telefonátu.

slovacco

stufa elettrica, riscaldatore, termoconvettore, termoconvettore a muro, riscaldatore risparmio, stufa a risparmio energetico.

Často kladené otázky

Záruka je 2 roky. Uschovajte si doklad o kúpe, ktorý vám bude zaslaný spolu so zásielkou, a uložte ho na mieste, kde sa nemôže poškodiť.

Tento produkt je dostupný iba online na tejto stránke. Pozor na možné podvody mimo tejto stránky.

Preprava zvyčajne trvá 1-2 pracovné dni.

Samozrejme. Aby sme našim zákazníkom poskytli väčšiu istotu, ponúkame možnosť platby na dobierku priamo kuriérovi pri doručení zásielky.

Samozrejme, vo vnútri balíka nájdete list so všetkými pokynmi a číslami, na ktorých môžete požiadať o pomoc a vrátenie peňazí.

GoldLoveMillenial® 2.0

Copyright © 2023 Thermo®

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Články, príbehy a recenzie uvedené na tejto stránke predstavujú “inzerciu/reklamu”, takže poskytnuté informácie majú len informatívny charakter, aby poskytli predstavu o potenciáli (ktorý je vždy podmienený) toho, čo je zobrazené na nasledujúcej stránke (na ktorú sa dostanete kliknutím na odkazy v rôznych článkoch) alebo vo forme iframe (skripty začlenené na našej stránke, ktoré umožňujú zadanie objednávky na produkt alebo službu priamo na stránke).