JUODOJI PENKTADIENIS 2023 PROMO

Thermo® 2.0 

Vienintelis energiją taupantis “2-in-1” šildymo ir vėsinimo konvektorius, kuris akimirksniu sušildo iki 90 m² plotą ir 72 % sumažina sąskaitas.

Dėl naujos termo keramikos™ technologijos, naudojant ją visą dieną maksimaliu galingumu, sąskaitos išlaidos sumažėja tik 0,24 euro cento per dieną (mažiau nei 8 EUR per mėnesį).

Modernus ir elegantiškas dizainas su dvejopomis naudojimo galimybėmis: galite jį pritvirtinti prie sienos ir mėgautis šiluma žiemą arba malonia vėsa vasarą.

Ar ne laikas mažinti dujų suvartojimą dėl didelių sąskaitų? Šiandien galite tai padaryti šildydami namus energiją taupančiu išmaniuoju elektriniu šildytuvu su konvektoriumi (A++).

“Thermo®” naudojama nauja termo keramikos technologija ir “Smart™” termostatas, kuris pats reguliuoja šilumą ir suvartojimą.

PROMO BLACK FRIDAY 2023

Paskutiniai vienetai su 70 proc.

Dėl daugybės užklausų pasiūlymas jau beveik išparduotas, todėl paskubėkite užpildyti formą, kol jis nesibaigė!

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus per 1-2 dienas tik už

89€

vietoj 219,97€ 

ĮSKAIČIUOTAS:
  • Nuotolinio valdymo pultas
  • Skaitmeninis termostatas
  • “Hepa®” filtras
  • Tvirtinimo laikikliai
  • Elektros kabelis su 220 V lizdu
  • Iliustracinė instrukcija
 

Užpildykite formą ir užsisakykite:

LITUANO

Susisieksime su jumis kuo greičiau, kad patvirtintume užsakymą. Per 1-2 darbo dienas po skambučio jį gausite savo namuose.

 

Šildykite kambarius naudodami 72 % mažiau energijos

Visą sistemą savarankiškai reguliuoja išmanusis termostatas “Smart™”, kuris automatiškai ir itin efektyviai reguliuoja šilumos suvartojimą ir šilumą pagal šildomą patalpą, taip smarkiai sumažindamas energijos sąnaudas.

Konvektorinis sieninis šildymas, sieninis šildymas su dalikliu

 

Per kelias minutes sušildo iki 90 m² ploto namus ir kambarius

Naujoji “Thermo®” naudojama termo keramikos technologija sukuria momentinę šilumą, galinčią vos per kelias minutes sušildyti net ir labai šaltą aplinką ir sunaudoti kuo mažiau energijos.

Konvektorinis sieninis šildymas, sieninis šildymas su dalikliu

 

Aktyvuokite ir programuokite jį net nuotoliniu būdu

Be jutiklinio ekrano režimų, “Thermo®” turi patogų nuotolinio valdymo pultą. Galite kurti programas ir laikmačius, įjungti ir išjungti prietaisą patogiai įsitaisę ant sofos.

Konvektorinis sieninis šildymas, sieninis šildymas su dalikliu

 

Išmanus ir tylus net naktį

Dėl naktinės programos “Thermo®” automatiškai persijungia į 0 decibelų režimą, kad užtikrintų visišką tylą ir toliau šildytų namus.

Konvektorinis sieninis šildymas, sieninis šildymas su dalikliu

JUODOJI PENKTADIENIS 2023 PROMO

VIDUTINIS BALSAS IŠ 12874 PIRKIMŲ - 4.8/5
4.5/5

ŠTAI KĄ SAKO KAI KURIE MŪSŲ KLIENTAI:

Jonas G.

✅Pirkimas Patikrinta dėl 23/10/2023

5/5

Norėjau alternatyvos dujoms, nes sąskaitos yra piktinančios, ir aš pasitikėjau šiuo šildytuvu, aš neklydau! Puikiai veikia ir sušildo visą namą per mažiau nei 30 minučių. Užsakiau dar vieną savo mamai, atsižvelgiant į šią palankią kainą! Rekomenduojama

Adas B.

✅Pirkimas Patikrinta dėl 13/09/2023

5/5

Esu elektros inžinierius, todėl girdėjau apie šią energiją taupančią technologiją ir norėjau ją išbandyti. Turiu pasakyti, kad ji veikia labai gerai ir tikiuosi, kad šiais metais namui šildyti sunaudosiu labai nedaug. Visai neįjungsiu radiatorių! Vertinama 10 balų!

Irena G.

✅Pirkimas Patikrinta dėl 25/09/2023

5/5

Nuostabu, nereikia skylių ar keistų vamzdžių sienoje. Pasirinkau jį naudoti ant grindų ir turiu patvirtinti, kad jis puikiai veikia ir labai greitai įkaista. Super rekomenduojama.

 

Šiandienos pasiūlymas 89€ apima:

JUODOJI PENKTADIENIS 2023 PROMO

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus per 1-2 dienas tik už

89€

+ 2 nemokamos dovanos
vietoj 219,97€ 
Paskutiniai vienetai su 70 proc.

elektrinis šildytuvas, šildytuvas, konvektorinis šildytuvas, sieninis šildytuvas, ekonomiškas šildytuvas, energiją taupantis šildytuvas.

LITUANO

Dažniausiai užduodami klausimai

Garantija – 2 metai. Pirkimo įrodymą, kuris bus išsiųstas kartu su siuntiniu, saugokite ir laikykite tokioje vietoje, kad jo nebūtų galima sugadinti.

Šį gaminį galima įsigyti tik internetu šiame puslapyje. Saugokitės galimų sukčiavimo atvejų ne šiame puslapyje.

Pristatymas paprastai trunka 1-2 darbo dienas.

Žinoma. Siekdami savo klientams suteikti daugiau saugumo, siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais tiesiogiai kurjeriui siuntos pristatymo metu.

Be abejo, siuntinio viduje rasite lapą su visais nurodymais ir numeriais, kuriais galima prašyti pagalbos ir kompensacijos.

Thermo® 2.0

Copyright © 2023 Thermo®

Termini e Condizioni  |  Privacy Policy  |  Cookies Policy

Olanda: Slangenburg 23/8 , 3328 DN Dordrecht, Paesi Bassi +31788722160

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Šioje svetainėje pateikiami straipsniai, istorijos ir apžvalgos yra “reklaminiai pranešimai ir (arba) reklama”, todėl pateikiama informacija yra tik informacinio pobūdžio, kad būtų galima susidaryti vaizdą apie tai, kas pavaizduota kitame puslapyje (kurį galima pasiekti spustelėjus nuorodas įvairiuose straipsniuose) arba “iframe” formoje (mūsų svetainėje įdiegtuose scenarijuose, kurie leidžia pateikti užsakymą dėl produkto ar paslaugos tiesiogiai svetainėje).