BLACK FRIDAY 2023 PROMO

Thermo® 2.0 

Vienīgais enerģiju taupošais 2-in-1 apkures/dzesēšanas konvektors, kas uzreiz uzkarsē līdz 90m² un samazina rēķinus par 72%.

Pateicoties jaunajai Thermo-Ceramic™ tehnoloģijai, tas samazina rēķinu tikai par 0,24 eiro centiem dienā (mazāk nekā 8 eiro mēnesī), ja to izmanto visu dienu ar maksimālo jaudu.

Moderns un elegants dizains ar dubultām izmantošanas iespējām: to var piestiprināt pie sienas vai izmantot ar ērtajām kājām, novietojot uz grīdas.

Vai ir pienācis laiks samazināt gāzes patēriņu, ņemot vērā augstos rēķinus? Šodien jūs varat to izdarīt, apsildot savu mājokli ar enerģiju taupošu inteliģento elektrisko karsto/auksto konvektoru sildītāju (A++).

Thermo® izmanto jaunu termo-keramikas tehnoloģiju apvienojumā ar Smart™ termostatu, kas pats regulē siltumu un patēriņu.

BLACK FRIDAY 2023 PROMO

Pēdējie gabali, kas pieejami ar 70 %

Daudzo pieprasījumu dēļ piedāvājums ir gandrīz izpārdots, tāpēc pasteidzieties un aizpildiet veidlapu, pirms tas beidzas!

NEPALAIDIET GARĀM ŠO IESPĒJU

Pasūtiet tagad un saņemiet to mājās 1-2 dienu laikā par tikai

89€

nevis 219,97€ 

IEKĻAUTS:
  • Tālvadības pults
  • Digitālais termostats
  • Hepa® filtrs
  • Stiprinājuma kronšteini
  • Elektriskais kabelis ar 220 V kontaktligzdu
  • Ilustratīvā lietošanas pamācība
 

Aizpildiet veidlapu, lai pasūtītu:

LETTONE

Mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk, lai apstiprinātu pasūtījumu. Jūs to saņemsiet mājās 1-2 darba dienu laikā pēc jūsu zvana.

 

Apsildiet telpas, patērējot par 72% mazāk enerģijas

Visu sistēmu pašregulē inteliģentais termostats Smart™, kas pielāgo patēriņu un siltumu atkarībā no apsildāmās telpas, un tas viss notiek automātiski un ļoti efektīvi, krasi samazinot enerģijas izmaksas.

termoconvettore lettonia

 

Minūtēs uzkarsē mājas un telpas līdz 90m² platībā.

Jaunā Thermo® izmantotā termokeramikas tehnoloģija attīsta tūlītēju siltumu, kas spēj uzsildīt pat ļoti aukstu vidi tikai dažu minūšu laikā un patērē pēc iespējas mazāk.

 

Aktivizējiet un programmējiet to pat attālināti

Thermo® papildus skārienekrāna režīmiem ir arī ērta tālvadības pults. Jūs varat izveidot programmas un taimerus, ieslēgt un izslēgt ierīci, ērti sēžot uz dīvāna.

termoconvettore lettonia

 

Gudrs un kluss pat naktī

Pateicoties nakts programmai, Thermo® automātiski pārslēdzas 0 decibelu režīmā, nodrošinot pilnīgu klusumu, vienlaikus turpinot apsildīt māju.

termoconvettore lettonia

BLACK FRIDAY 2023 PROMO

VIDĒJAIS BALSOJUMS NO 12874 PIRKUMIEM - 4.8/5
4.5/5

LŪK, KO SAKA DAŽI MŪSU KLIENTI:

Oto G.

✅Pirkums Verified on 23/10/2023

5/5

Es gribēju alternatīvu gāzei, jo rēķini ir sašutuma pilni, un es uzticējos šim sildītājam, es nekļūdījos! Darbojas lieliski un uzsilda visu māju mazāk nekā 30 minūtēs. Ņemot vērā šo izdevīgo cenu, pasūtīju vēl vienu savai mammai! Ieteicams

Andrejs B.

✅Pirkums Verified on 13/09/2023

5/5

Esmu elektrotehnikas inženieris un biju dzirdējis par šo enerģiju taupošo tehnoloģiju, tāpēc vēlējos to izmēģināt. Jāsaka, ka tā darbojas ļoti labi, un es paredzu, ka šogad savas mājas apsildīšanai patērēšu ļoti maz. Es vispār neieslēgšu radiatorus! Novērtējums 10!

Adelina G.

✅Pirkums Verified on 25/09/2023

5/5

Apbrīnojami, nav nepieciešami caurumi vai dīvainas caurules sienā. Es izvēlējos to izmantot uz grīdas, un man jāapstiprina, ka tas darbojas labi un uzsilst ļoti ātri. Super ieteicams.

 

Šodienas piedāvājums vietnē 89€ iekļauts:

BLACK FRIDAY 2023 PROMO

NEPALAIDIET GARĀM ŠO IESPĒJU

Pasūtiet tagad un saņemiet to mājās 1-2 dienu laikā par tikai

89€

+ 2 bezmaksas dāvanas
nevis 219,97€ 
Pēdējie gabali, kas pieejami ar 70 %
LETTONE

stufa elettrica, riscaldatore, termoconvettore, termoconvettore a muro, riscaldatore risparmio, stufa a risparmio energetico.

Biežāk uzdotie jautājumi

Garantija ir 2 gadi. Saglabājiet pirkuma apliecinājumu, kas jums tiks nosūtīts kopā ar sūtījumu, un uzglabājiet to vietā, kur to nevar sabojāt.

Šis produkts ir pieejams tikai tiešsaistē šajā lapā. Uzmanieties no iespējamiem krāpšanas gadījumiem ārpus šīs lapas.

Piegāde parasti aizņem 1-2 darba dienas.

Protams. Lai sniegtu lielāku drošību saviem klientiem, mēs piedāvājam apmaksu par piegādi, lai maksātu tieši kurjeram pēc sūtījuma piegādes.pacco.

Protams, sūtījuma iekšpusē atradīsiet lapu ar visiem norādījumiem un numuriem, lai pieprasītu palīdzību un atlīdzību.

Thermo® 2.0

Copyright © 2023 Thermo®

Noteikumi un nosacījumi |  Konfidencialitātes politika |  Cookies Policy

Olanda: Slangenburg 23/8 , 3328 DN Dordrecht, Paesi Bassi +31788722160

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Šajā vietnē aprakstītie raksti, stāsti un recenzijas ir “reklāma/reklāma”, tāpēc sniegtā informācija ir tikai informatīvos nolūkos, lai sniegtu priekšstatu par potenciālu (kas vienmēr ir nosacīts) par to, kas ir attēlots nākamajā lapā (uz kuru var nokļūt, noklikšķinot uz saitēm dažādos rakstos) vai iframe formā (mūsu vietnē iekļautie skripti, kas ļauj veikt produkta vai pakalpojuma pasūtījumu tieši šajā vietnē).