ŚWIĄTECZNA PROMOCJA 2023

MrCooker®2.0 

 

Automatyczny szybkowar o niskiej mocy z 8 funkcjami w 1, który rozmraża i gotuje w zaledwie 9 minut

Dzięki wygodnemu ekranowi dotykowemu można szybko i równomiernie zaprogramować każdy rodzaj gotowania, zachowując składniki odżywcze żywności.

elektryczny, wielofunkcyjny szybkowar.

Automatyczny szybkowar, który gotuje równomiernie, skracając czas przygotowania nawet o 70%, gotując za Ciebie!

pentola a pressione elettrica,multifunzione

Możesz bezpiecznie gotować wszystkie rodzaje żywności, takie jak zupy, ryby, mięso, ryż, warzywa, makarony, żywność dla niemowląt, żywność dla niemowląt, tarty i ciasta dla maksymalnie 10 osób! Funkcja rozmrażania żywności!

MrCooker®2.0 wykorzystuje nową technologię TRobot™, która samoreguluje ciepło i zużycie energii, gwarantując oszczędność energii!

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA 2023

Ostatnie sztuki dostępne w 70%

Ze względu na liczne prośby oferta jest prawie wyprzedana, pospiesz się i wypełnij formularz, zanim się skończy!

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI

Zamów teraz i odbierz w domu w ciągu 1-2 dni za jedyne

299PLN€

zamiast 719,97€ 

W ZESTAWIE:
  • 1 Łyżka
  • 1 Chochla
  • 1 Scoop
  • Termostat cyfrowy
  • Kosz do gotowania na parze
  • Książka kucharska
  • Kabel elektryczny z gniazdem 230V
  • Ilustrowana instrukcja obsługi
 

Wypełnij formularz, aby złożyć zamówienie:

POLACCO

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby potwierdzić zamówienie. Otrzymasz go w swoim domu w ciągu 1-2 dni roboczych od rozmowy telefonicznej.

 

Szybki i równomierny ostrzał

Ma 3 różne intensywności gotowania, szybkie, wolne, parowe, w zależności od potrawy, którą chcesz ugotować. Dzięki dużej pojemności można gotować dla całej rodziny jednocześnie. Gotuje równomiernie i jest nieprzywierający.

pentola a pressione elettrica,multifunzione.

 

Timer i funkcja utrzymywania ciepła

Programowalny z wbudowanym timerem i automatycznym można przewidzieć lub opóźnić włączenie. Urządzenie wyłącza się samoczynnie i utrzymuje ciepło potraw do 6 godzin później. Ekran dotykowy do ustawień!

elektryczny, wielofunkcyjny szybkowar.

 

Zdrowe i lekkie, ale smaczne jedzenie

Dzięki swojej technologii pozostawia żywność w stanie nienaruszonym bez wpływu na smak. Wyposażony w kosz do gotowania na parze, Twoje potrawy będą smaczne i zdrowe, z korzyścią dla Twojej sylwetki. BEZPŁATNA KSIĄŻKA KUCHARSKA OD PRODUCENTA

pentola a pressione elettrica,multifunzione.

 

Zatrzymuje zapachy i jest cichy

Wyposażony w specjalną, wysoce chłonną uszczelkę, nasz MrCooker®2.0 nie uwalnia nieprzyjemnych zapachów kuchennych ani trudnych do czyszczenia rozprysków tłuszczu. Twój blat pozostaje czysty i nie musisz używać innych przyborów kuchennych. Urządzenie jest ciche.

pentola a pressione elettrica,multifunzione.

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA 2023

ŚREDNIA LICZBA GŁOSÓW Z 12874 ZAKUPÓW - 4.8/5
4.5/5

OTO, CO MÓWIĄ NIEKTÓRZY Z NASZYCH KLIENTÓW:

pentola a pressione elettrica,multifunzione.

Karl G.

✅Zakup zweryfikowany na 23/10/2023

5/5

Używam go zarówno do gotowania potraw szybciej niż tradycyjne systemy, jak i do opóźnionego gotowania. Najlepsze wyniki osiągnąłem z brązowym ryżem, dynią, ziemniakami, mięsem i deserami. Z punktu widzenia bezpieczeństwa, jak dotąd nie miałem żadnych problemów. To prawda, że uszczelka pochłania zapachy. Czyszczenie garnka wewnętrznego jest bardzo proste: można go myć w zmywarce. Jestem bardzo zadowolony. Będąc poza domem przez cały dzień i wracając późnym wieczorem, garnek daje mi możliwość gotowania zdrowego i smacznego jedzenia podczas brania prysznica.

pentola a pressione elettrica,multifunzione.(

Vlady B.

✅Zakup zweryfikowany na 13/09/2023

5/5

Zakupiony z pewnym sceptycyzmem w ramach oferty Black Friday, okazał się miłą niespodzianką. Wyposażony w precyzyjną książkę kucharską z dawkami i czasami, od pierwszego użycia pozwala na przygotowanie doskonałych risotto, zup, gulaszów, curry, roślin strączkowych itp. bez większych trudności …, dla mnie lepiej niż w tradycyjnym szybkowarze, który wiem, że może być bardzo niebezpieczny, ale z tym nie ponosisz żadnego ryzyka. Automatyczne wyłączanie po zakończeniu gotowania i timer opóźniający gotowanie są bardzo przydatne. Pozwala poświęcić się czemuś innemu, nawet poza domem, podczas gdy “pracuje dla ciebie”.

elektryczny, wielofunkcyjny szybkowar

Ana G.

✅Zakup zweryfikowany na 25/09/2023

5/5

Szybki, łatwy w użyciu, praktyczny… Tak myślałem, ale to smak gotowanego jedzenia mnie zaskoczył! W przeciwieństwie do klasycznych metod gotowania, zachowuje soki i smaki mięsa i warzyw, zachowując jednocześnie wartości odżywcze. Naprawdę! Spróbuj, aby uwierzyć! Wystarczy spojrzeć na gotującą się wodę, która jest prawie przezroczysta! W każdym razie, gorąco polecam, zwłaszcza jeśli kochasz zdrowe gotowanie i masz mało czasu na gotowanie i jeśli zawsze jesteś na diecie, tak jak ja.

 

Dzisiejsza oferta na 299,00PLN obejmuje:

elektryczny, wielofunkcyjny szybkowar.

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA 2023

Ostatnie sztuki dostępne w 70%

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI

Zamów teraz i odbierz w domu w ciągu 1-2 dni za jedyne

299,00PLN

+2 Prezenty
zamiast 719,97€ 
POLACCO

stufa elettrica, riscaldatore, termoconvettore, termoconvettore a muro, riscaldatore risparmio, stufa a risparmio energetico.

Często zadawane pytania

Gwarancja wynosi 2 lata. Należy zachować dowód zakupu, który zostanie wysłany wraz z przesyłką, i przechowywać go w miejscu uniemożliwiającym jego uszkodzenie.

Ten produkt jest dostępny tylko online za pośrednictwem tej strony. Należy uważać na możliwe oszustwa poza tą stroną.

Wysyłka trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze.

Oczywiście. Aby zapewnić naszym klientom większe bezpieczeństwo, oferujemy płatność za pobraniem bezpośrednio kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Oczywiście wewnątrz paczki znajduje się arkusz ze wszystkimi wskazówkami i numerami, pod którymi można zwrócić się o pomoc i zwrot kosztów.

Thermo® 2.0

Copyright © 2023 Thermo®

Termini e Condizioni  |  Privacy Policy  |  Cookies Policy

Olanda: Slangenburg 23/8 , 3328 DN Dordrecht, Paesi Bassi +31788722160

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Artykuły, historie i recenzje zamieszczone na tej stronie stanowią “reklamę/reklamę”, więc podane informacje służą wyłącznie celom informacyjnym, aby dać wyobrażenie o potencjale (który jest zawsze warunkowy) tego, co jest przedstawione na następnej stronie (do której można dotrzeć, klikając linki w różnych artykułach) lub w formie iframe (skrypty włączone do naszej witryny i umożliwiające złożenie zamówienia na produkt lub usługę bezpośrednio na stronie).