KALĖDŲ REKLAMA 2023 M.

MrCooker®2.0 

 

Automatinė mažos galios slėginė viryklė su 8 in 1 funkcijomis, kuri atšildys ir paruoš maistą vos per 9 minutes

Grazie al comodo touchscreen puoi programmare qualsiasi tipo di cottura in modo veloce e omogeneo salvaguardando i nutrienti dei cibi.

LIT-elektrinė, daugiafunkcinė slėginė viryklė(1)

Automatinė slėginė viryklė, kuri gamina tolygiai, sutrumpindama pasiruošimo laiką iki 70 % ir gamindama už jus!

pentola a pressione elettrica,multifunzione

Galite saugiai virti visų rūšių maistą, pavyzdžiui, sriubas, žuvį, mėsą, ryžius, daržoves, makaronus, kūdikių maistą, kūdikių maistą, pyragus ir pyragaičius. Maisto atšildymo funkcija!

“MrCooker®2.0” įdiegta naujoji “TRobot™” technologija, kuri savaime reguliuoja šilumą ir suvartojimą, todėl garantuotai taupoma energija!

Paskutiniai vienetai su 70 proc.

Dėl daugybės užklausų pasiūlymas jau beveik išparduotas, todėl paskubėkite užpildyti formą, kol jis nesibaigė!

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus per 1-2 dienas tik už

79€

vietoj 189,97€ 

ĮSKAIČIUOTAS:
  • 1 šaukštas
  • 1 Scoop
  • Skaitmeninis termostatas
  • Garų virimo krepšys
  • Kulinarijos knyga
  • Elektros kabelis su 220 V lizdu
  • Iliustracinė instrukcija
 

Užpildykite formą ir užsisakykite:

LITUANO

Susisieksime su jumis kuo greičiau, kad patvirtintume užsakymą. Per 1-2 darbo dienas nuo skambučio jį gausite savo namuose.

 

Greitas ir tolygus šaudymas

Joje yra 3 skirtingi gaminimo intensyvumo režimai: greitas, lėtas ir garų, priklausomai nuo to, kokį maistą norite gaminti. Dėl didelės talpos galite gaminti maistą visai šeimai vienu metu. Ji gamina tolygiai ir yra neprideganti.

pentola a pressione elettrica,multifunzione.

 

Laikmačio ir palaikymo šiltuoju metų laiku funkcija

Programuojamas su integruotu laikmačiu ir automatiniu įjungimu, kurį galite numatyti arba atidėti. Ji pati išsijungia ir išlaiko maistą šiltą iki 6 valandų. Nustatymų jutiklinis ekranas!

 

Sveikas ir lengvas, bet skanus maistas

Naudojant šią technologiją, maistingumas išlieka nepakitęs, o skonis nesumažėja. Įrengtas garų kepimo krepšelis, todėl jūsų patiekalai bus skanūs ir sveiki, o tai bus naudinga jūsų figūrai. NEMOKAMA GAMINTOJO KULINARINĖ KNYGA

LIT-elektrinė, daugiafunkcinė slėginė viryklė(1)

 

Jis sulaiko kvapus ir yra tylus

Mūsų “MrCooker®2.0”, turintis specialų, labai gerai sugeriančią sandarinimo medžiagą, neskleidžia nemalonių virtuvės kvapų ir sunkiai išvalomų riebalų purslų. Jūsų stalviršis išlieka švarus ir jums nereikia naudoti kitų indų. Prietaisas veikia tyliai.

pentola a pressione elettrica,multifunzione.

KALĖDŲ REKLAMA 2023 M.

VIDUTINIS BALSAS IŠ 12874 PIRKIMŲ - 4.8/5
4.5/5

ŠTAI KĄ SAKO KAI KURIE MŪSŲ KLIENTAI:

pentola a pressione elettrica,multifunzione.

Mantas G.

✅Pirkimas Patikrinta dėl 23/10/2023

5/5

Ją naudoju ir maistui gaminti greičiau nei tradicinėmis sistemomis, ir atidėtam maisto gaminimui. Geriausių rezultatų pasiekiau gamindama ruduosius ryžius, moliūgus, bulves, mėsą ir desertus. Saugumo požiūriu iki šiol neturėjau jokių problemų. Tiesa, kad sandariklis sugeria kvapus. Vidinį puodą išvalyti labai paprasta: jį galima plauti indaplovėje. Esu labai patenkinta. Visą dieną būdamas toli nuo namų ir grįždamas vėlai vakare, puodas suteikia man galimybę gaminti sveiką ir skanų maistą prausiantis po dušu.

pentola a pressione elettrica,multifunzione.(

Giedrius B.

✅Pirkimas Patikrinta dėl 13/09/2023

5/5

Įsigytas su tam tikru skepticizmu dėl “Juodojo penktadienio” pasiūlymo, jis maloniai nustebino. Turėdamas tikslią receptų knygą, kurioje nurodyti dozavimo būdai ir laikas, nuo pat pirmojo naudojimo be didelio vargo paruošite puikius rizotus, sriubas, troškinius, karį, ankštines daržoves ir t. t., man geriau nei su tradicine greitpuode, kuri, žinau, gali būti labai pavojinga, bet su šia nerizikuojate. Labai naudingas automatinis išsijungimas baigiant virti ir laikmatis, leidžiantis atidėti virimą. Kol ji “dirba už jus”, galite užsiimti kuo nors kitu, net ir ne namuose.

pentola a pressione elettrica,multifunzione.

Jolanta G.

✅Pirkimas Patikrinta dėl 25/09/2023

5/5

Greitas, paprastas naudoti, praktiškas… Aš taip maniau, bet mane nustebino paruošto maisto skonis! Skirtingai nuo klasikinių maisto ruošimo būdų, ji išlaiko mėsos ir daržovių sultis ir skonį, kartu išsaugodama maistines vertes. Tikrai! Išbandykite, kad patikėtumėte ! Tik pažvelkite į virimo vandenį, kuris yra beveik skaidrus! Bet kokiu atveju, labai rekomenduoju, ypač jei mėgstate sveikai gaminti ir turite mažai laiko gaminti, taip pat jei nuolat laikotės dietos kaip aš.

 

Šiandienos pasiūlymas 79€ apima:

LIT-elektrinė, daugiafunkcinė slėginė viryklė(1)

KALĖDŲ REKLAMA 2023 M.

Paskutiniai vienetai su 70 proc.

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus per 1-2 dienas tik už

79€

+ 2 Dovanos
vietoj 189,97€ 
LITUANO

stufa elettrica, riscaldatore, termoconvettore, termoconvettore a muro, riscaldatore risparmio, stufa a risparmio energetico.

Dažniausiai užduodami klausimai

Garantija – 2 metai. Pirkimo įrodymą, kuris bus išsiųstas kartu su siuntiniu, saugokite ir laikykite tokioje vietoje, kad jo nebūtų galima sugadinti.

Šį gaminį galima įsigyti tik internetu šiame puslapyje. Saugokitės galimų sukčiavimo atvejų ne šiame puslapyje.

Pristatymas paprastai trunka 1-2 darbo dienas.

Žinoma. Siekdami savo klientams suteikti daugiau saugumo, siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais tiesiogiai kurjeriui siuntos pristatymo metu.

Be abejo, siuntinio viduje rasite lapą su visais nurodymais ir numeriais, kuriais galima prašyti pagalbos ir kompensacijos.

Thermo® 2.0

Copyright © 2023 Thermo®

Termini e Condizioni  |  Privacy Policy  |  Cookies Policy

Olanda: Slangenburg 23/8 , 3328 DN Dordrecht, Paesi Bassi +31788722160

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Šioje svetainėje pateikiami straipsniai, istorijos ir apžvalgos yra “reklaminiai pranešimai ir (arba) reklama”, todėl pateikiama informacija yra tik informacinio pobūdžio, kad būtų galima susidaryti vaizdą apie tai, kas pavaizduota kitame puslapyje (kurį galima pasiekti spustelėjus nuorodas įvairiuose straipsniuose) arba “iframe” formoje (mūsų svetainėje įdiegtuose scenarijuose, kurie leidžia pateikti užsakymą dėl produkto ar paslaugos tiesiogiai svetainėje).