2023 M. KALĖDINĖ AKCIJA

 

Vacuum® 2.0 

Vienintelis galingas dulkių siurblys, kuris išsiurbia iki 99 % dulkių, mikrobų, erkučių, naminių gyvūnėlių plaukų ir bakterijų, taupydamas jūsų pinigus ir pastangas!

Dėl naujosios “Super-vacuum™” technologijos per kelias minutes ir vos vienu veiksmu visada turėsite švarius ir gaiviai kvepiančius namus!

UNGH-scopa elettrica, aspirapolvere.

Modernus ir elegantiškas dizainas, daugiau naudojimo galimybių: dėl teleskopinio vamzdžio galite reguliuoti lazdos ilgį ir lengvai pasiekti sudėtingiausias vietas.

scopa elettrica,aspirapolvere

Nepriklausomais laboratoriniais bandymais patvirtinta, kad dėl galingo siurbimo, kuris yra unikalus, palyginti su kitais, net brangesniais rinkoje esančiais modeliais, “Vacuum® 2.0” gali visiškai pašalinti mikrobus, bakterijas ir erkutes iki -99 % vienu važiavimu.

“Vacuum® 2.0” įdiegta nauja “super-vacuum™” technologija, kuri pati reguliuoja galią ir sąnaudas.

2023 M. KALĖDINĖ AKCIJA

Paskutiniai vienetai su 70 proc.

Dėl daugybės užklausų pasiūlymas jau beveik išparduotas, todėl paskubėkite užpildyti formą, kol jis nesibaigė!

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus per 1-2 dienas tik už

89€

vietoj 219,97€ 

ĮSKAIČIUOTAS:
  • Teleskopinė lazda
  • Plaunama talpykla
  • Hepa filtras®
  • Šepečiai ir antgaliai
  • Elektros kabelis su 220 V lizdu
  • Iliustracinė instrukcija
 

Užpildykite formą ir užsisakykite:

LITUANO

Susisieksime su jumis kuo greičiau, kad patvirtintume užsakymą. Per 1-2 darbo dienas nuo skambučio jį gausite savo namuose.

 

Jokių brangių maišelių

Dėl naujosios dulkių siurblio “Super-vacuum™” technologijos sutaupysite pinigų brangiems keičiamiems maišeliams. Jis ištuštinamas į kibirą vienu spustelėjimu. O jį tiesiog išplausite su muilu ir vandeniu.

UNGH-scopa elettrica, aspirapolvere.

 

Visiems grindų tipams

Dėl dvigubo ritininio šepečio jis tinka visų tipų grindų dangoms, pavyzdžiui, keramikai, parketui, kilimams. Jis nebraižo ir nebraižo. Šepetys autonomiškai reguliuoja savo galią.

 

Daugiasluoksnė filtravimo sistema

Dėl unikalios daugiasluoksnės filtravimo sistemos, sulaikius dulkes ir bakterijas, užtikrinama, kad dulkės negrįžtų į orą ir nesukeltų pakartotinės taršos.

scopa elettrica, aspirapolvere.

 

Lengvas ir tylus

Dulkių siurblys sveria tik 1,9 kg, todėl juo galima be vargo išsiurbti bet kokias grindis ir paviršius, o dėl bešepetėlinio variklio niekam netrukdysite, nes jis veikia labai tyliai.

scopa elettrica, aspirapolvere.

2023 M. KALĖDINĖ AKCIJA

VIDUTINIS BALSAS IŠ 12874 PIRKIMŲ - 4.8/5
4.5/5

ŠTAI KĄ SAKO KAI KURIE MŪSŲ KLIENTAI:

scopa elettrica, aspirapolvere

Tomas G.

✅Pirkimas Patikrinta dėl 23/10/2023

5/5

Mano šuniui šiuo metu siaubingai slenka plaukai, o kitas dulkių siurblys nustojo veikti, todėl neturėjau kito pasirinkimo, kaip tik įsigyti naują. Jis fenomenaliai surenka jo plaukus. Surinkti jį buvo lengva, man patinka, kad grindų antgalis yra siauras, todėl gali tilpti po baldais. Labai lengvas, o antgalį galima pakeisti ir išvalyti laiptus ar net automobilio vidų. Rekomenduoju.

Aleksandras B.

✅Pirkimas Patikrinta dėl 13/09/2023

5/5

Buvau laiminga, kad po operacijos, kai tiesiogine prasme negalėjau pasiimti įprasto dydžio dulkių siurblio, turėjau šį lengvą šluostę. Siurbimas taip pat malonus. Manau, kad jis yra tylus ir labai patogus. Norint turėti gerą dulkių siurblį, nebūtina išleisti didelių pinigų, šis tai įrodo. Vertinama 10 balų!

Jolanta G.

✅Pirkimas Patikrinta dėl 25/09/2023

5/5

Kol kas viskas gerai. Pirmą dieną išbandžiau dulkių siurblį ant kilimo… o Dieve mano… tiek daug purvo. Išbandžiau jį aplink palanges ir aplink sofas, Galingas siurbimas. Turėjau purvą išpilti 3 kartus. Šluotoje yra tikrai naudingų priedų, kuriais galima išvalyti bet kokio tipo apmušalus. Aš kenčiu nuo alergijos žiedadulkėms ir šis dulkių siurblys man tai išsprendė. Jis lengvas ir lengvai surenkamas.

 

Šiandienos pasiūlymas 89€ apima:

2023 M. KALĖDINĖ AKCIJA

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus per 1-2 dienas tik už

89€

+ 3 Dovanos
vietoj 219,97€ 
Paskutiniai vienetai su 70 proc.
LITUANO

stufa elettrica, riscaldatore, termoconvettore, termoconvettore a muro, riscaldatore risparmio, stufa a risparmio energetico.

Dažniausiai užduodami klausimai

Garantija – 2 metai. Pirkimo įrodymą, kuris bus išsiųstas kartu su siuntiniu, saugokite ir laikykite tokioje vietoje, kad jo nebūtų galima sugadinti.

Šį gaminį galima įsigyti tik internetu šiame puslapyje. Saugokitės galimų sukčiavimo atvejų ne šiame puslapyje.

Pristatymas paprastai trunka 1-2 darbo dienas.

Žinoma. Siekdami savo klientams suteikti daugiau saugumo, siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais tiesiogiai kurjeriui siuntos pristatymo metu.

Be abejo, siuntinio viduje rasite lapą su visais nurodymais ir numeriais, kuriais galima prašyti pagalbos ir kompensacijos.

Vacuum® 2.0

Copyright © 2023 Thermo®

Termini e Condizioni  |  Privacy Policy  |  Cookies Policy

Olanda: Slangenburg 23/8 , 3328 DN Dordrecht, Paesi Bassi +31788722160

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Šioje svetainėje pateikiami straipsniai, istorijos ir apžvalgos yra “reklaminiai pranešimai ir (arba) reklama”, todėl pateikiama informacija yra tik informacinio pobūdžio, kad būtų galima susidaryti vaizdą apie tai, kas pavaizduota kitame puslapyje (kurį galima pasiekti spustelėjus nuorodas įvairiuose straipsniuose) arba “iframe” formoje (mūsų svetainėje įdiegtuose scenarijuose, kurie leidžia pateikti užsakymą dėl produkto ar paslaugos tiesiogiai svetainėje).