PROMOCJA BLACK FRIDAY 2023

SuperFeet® 

Innowacyjne wkładki rozgrzewające SuperFeet®, których nie znajdziesz nigdzie indziej! Wreszcie ciepłe stopy przez 8 godzin bez zimna i mokrych stóp!

Dzięki technologii HotPlus™ po założeniu naszych wkładek od razu poczujesz przyjemne uczucie ciepła. Będziesz mógł spędzić kilka godzin na świeżym powietrzu, nawet jeśli na zewnątrz pada śnieg!

Wkładki ocieplające, indywidualne ciepło dla stóp

Wkładki termiczne z technologią HOTPLUS™ zapewniają ciepło na co dzień i są idealne do utrzymywania ciepłoty ciała w niskich temperaturach.

Bateria i mechanizmy są sprytnie ukryte we wkładce, więc nie można ich wyczuć. Ze zintegrowanym systemem bezpieczeństwa i napięciem 5 V, które jest znacznie poniżej granicy bezpieczeństwa dla ludzkiego ciała.

solette piedi riscaldanti

Podgrzewane wkładki można przyciąć do żądanego rozmiaru. Są one oznaczone odpowiednim rozmiarem dla wygodnego cięcia. Odpowiednie dla mężczyzn i kobiet od rozmiaru EU 35 do 46.

 

PROMOCJA BLACK FRIDAY 2023

Ostatnie sztuki dostępne w 70%

Ze względu na liczne prośby oferta jest prawie wyprzedana, pospiesz się i wypełnij formularz, zanim się skończy!

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI

Zamów teraz i odbierz w domu w ciągu 1-2 dni za jedyne

179PLN

zamiast 388PLN

W ZESTAWIE:

 

  • Bezprzewodowy pilot
  • 2 ładowarki
  • Podwójna tkanina węglowa
  • Ilustrowana instrukcja obsługi
 

Wypełnij formularz, aby złożyć zamówienie:

POLACCO

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby potwierdzić zamówienie. Otrzymasz go w swoim domu w ciągu 1-2 dni roboczych od rozmowy telefonicznej.

Jeśli stopy są ciepłe, mogą ogrzać całe ciało!

Czy wiesz, że jeśli Twoje stopy są ciepłe, całe Twoje ciało pozostaje rozgrzane? Nasze wkładki SuperFeet® zostały zaprojektowane właśnie w tym celu! Dzięki technologii HOTPLUS™ są idealne do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, takich jak narciarstwo, polowanie, turystyka piesza, wędkarstwo, ale także do spacerów z psem lub do wszystkich siedzących prac, które powodują, że stopy marzną. Dzięki tym wkładkom pożegnasz się z zimnymi, obolałymi stopami!

Wkładki ocieplające, indywidualne ciepło dla stóp

 

Regulacja temperatury

Temperaturę można łatwo kontrolować bez zdejmowania butów za pomocą dołączonego bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania, który ma trzy ustawienia ciepła, aby określić idealny poziom ogrzewania. Element grzewczy we wkładce może osiągnąć temperaturę 55 stopni.

Wkładki ocieplające, indywidualne ciepło dla stóp.

 

Akumulator i włókno węglowe

SuperFeet®, oprócz tego, że można je ładować przez USB, są wykonane z włókna węglowego, co sprawia, że wkładki są trwałe. Ładują się w 30 minut i mają autonomię 8/10 godzin.

Wkładki ocieplające, indywidualne ciepło dla stóp.

 

Zmywalny i wielokrotnego użytku

SuperFeets® można prać i używać ponownie. Dzięki temu, że są wykonane z wygodnego, rozciągliwego materiału EVA z pluszową powierzchnią, mogą wytrzymać wiele prań bez zniszczenia i nadal doskonale działać i ogrzewać!

Wkładki ocieplające, indywidualne ciepło dla stóp.

PROMOCJA BLACK FRIDAY 2023

ŚREDNIA LICZBA GŁOSÓW Z 12874 ZAKUPÓW - 4.8/5
4.5/5

OTO, CO MÓWIĄ NIEKTÓRZY Z NASZYCH KLIENTÓW:

Wkładki ocieplające, indywidualne ciepło dla stóp

Alexsander G.

✅Zakup zweryfikowany na 23/10/2023

5/5

Kupiłem trochę dla zabawy. Moim zdaniem są też świetnym gadżetem na prezent. Ogrzewają stopy bez uczucia nadmiernego gorąca, utrzymują ciężar i wydają się dobrze wykonane. Nie przycinałem ich, ponieważ mają już odpowiedni rozmiar, ale wydaje się, że są odpowiednie dla wszystkich rodzajów stóp.
Polecam

Wkładki ocieplające, indywidualne ciepło dla stóp

Celestyn B.

✅Zakup zweryfikowany na 13/09/2023

5/5

Te ogrzewacze stóp nadal utrzymują moje stopy w cieple, lubię je, ponieważ są bardzo skuteczne, osiągają temperaturę dokładnie taką, jakiej potrzebuję, gdy wychodzę w śnieżny dzień do parku, używam ich od ponad miesiąca i nadal działają jak nowe. Należy pamiętać, że do ich działania wymagana jest zewnętrzna bateria lub powerbank, które szybko się ładują.
Ocena 10!

Wkładki ocieplające, indywidualne ciepło dla stóp

Adrianna G.

✅Zakup zweryfikowany na 25/09/2023

5/5

Wkładki są bardzo ładne, ciepłe, a ciepło utrzymuje się przez długi czas. Świetne na wycieczki w góry lub spacery w zimnych miejscach. Mam również 3 psy i często je wyprowadzam, a tam, gdzie mieszkam, zimą zawsze pada śnieg, a dzięki tym wkładkom już nie marznę. Super polecam.

 

Dzisiejsza oferta na 179pln obejmuje:

Wkładki ocieplające, indywidualne ciepło dla stóp

PROMO BLACK FRIDAY 2023

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI

Zamów teraz i odbierz w domu w ciągu 1-2 dni za jedyne

179PLN

+ 2 bezpłatne prezenty
zamiast 388PLN
Ostatnie sztuki dostępne w 70%
POLACCO

stufa elettrica, riscaldatore, termoconvettore, termoconvettore a muro, riscaldatore risparmio, stufa a risparmio energetico.

Często zadawane pytania

Gwarancja wynosi 2 lata. Należy zachować dowód zakupu, który zostanie wysłany wraz z przesyłką, i przechowywać go w miejscu uniemożliwiającym jego uszkodzenie.

Ten produkt jest dostępny tylko online za pośrednictwem tej strony. Należy uważać na możliwe oszustwa poza tą stroną.

Wysyłka trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze.

Oczywiście. Aby zapewnić naszym klientom większe bezpieczeństwo, oferujemy płatność za pobraniem bezpośrednio kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Oczywiście wewnątrz paczki znajduje się arkusz ze wszystkimi wskazówkami i numerami, pod którymi można zwrócić się o pomoc i zwrot kosztów.

SuperFeet®

Copyright © 2023 SuperFeet®

Termini e Condizioni  |  Privacy Policy  |  Cookies Policy

Olanda: Slangenburg 23/8 , 3328 DN Dordrecht, Paesi Bassi +31788722160

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Artykuły, historie i recenzje zamieszczone na tej stronie stanowią “reklamę/reklamę”, więc podane informacje służą wyłącznie celom informacyjnym, aby dać wyobrażenie o potencjale (który jest zawsze warunkowy) tego, co jest przedstawione na następnej stronie (do której można dotrzeć, klikając linki w różnych artykułach) lub w formie iframe (skrypty włączone do naszej witryny i umożliwiające złożenie zamówienia na produkt lub usługę bezpośrednio na stronie).