DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

DroneCam®

Nieograniczone wrażenia z latania: Rób doskonałe zdjęcia i nagrywaj oszałamiające filmy HDR za pomocą naszego ultralekkiego drona bez konieczności posiadania licencji!

Uchwyć najpiękniejsze krajobrazy w dzień i w nocy na obrazach 8k, omijając przeszkody i z zasięgiem do 10 km przez maksymalnie 3 godziny!

Czy wiesz, że DroneCam® jest wyposażony w inteligentny system lotu ze śledzeniem GPS o dwóch częstotliwościach, co jest rzadkością na świecie?

trustpilot

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

drone

CZUJNIK PRZESZKÓD

drone

WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ

TORBA + AKCESORIA

drone

Dziś kamera DroneCam® WI-FI jest dostępna za jedyną cenę 375zl zamiast 681zl

Zostało ostatnie 5 sztuk

  Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos  ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

  Szukasz łatwego sposobu na zarabianie pieniędzy? Drony oferują wiele możliwości zarabiania pieniędzy. Można ich używać do fotografii, tworzenia filmów, mapowania, modelowania 3D, rolnictwa precyzyjnego, reklamy nieruchomości, inspekcji konstrukcji i sprzętu, prywatnych detektywów i nie tylko. Rzadko zdarza się, by hobby było w stanie samo się opłacić, ale drony oferują wiele możliwości zarabiania pieniędzy!

  Odpowiedni dla profesjonalistów i początkujących bez konieczności posiadania licencji

  drone 4hd

  Nagrywaj filmy i rób zdjęcia w wysokiej rozdzielczości HDR. Uchwyć spektakularne zdjęcia dzienne i nocne oraz krajobrazy bez rozmycia do maksymalnie 10 km. Obsługuje również inteligentne funkcje, takie jak FocusTrack (natychmiastowe ustawianie ostrości), Vertical Shooting (ruchy w górę i w dół bez drgań), Timelapse (płynne fotografowanie), MasterShots (automatyczne nagrywanie filmów z powietrza) i szybki QuickTransfer (szybkie przesyłanie zdjęć i filmów do smartfona). Dzięki nagrywaniu wideo w rozdzielczości 8K/60 klatek na sekundę i wykonywaniu zdjęć w rozdzielczości 48 MP, kamera obsługuje natywne podwójne ISO i przysłonę f/1.7, zapewniając wysoką jakość zdjęć.

  Jego bateria litowa pozwala mu unosić się w powietrzu do 180 minut, co jest rekordem, którym może się obecnie pochwalić tylko ten konkretny model na rynku. Posiada również zintegrowany system chłodzenia, który zapobiega przegrzaniu pojazdu podczas lotu.

  drone 4hd

  Kup DroneCam® już dziś Istnieje wiele wspaniałych społeczności internetowych opartych na dronach, w których użytkownicy wymieniają się wskazówkami i pomagają sobie nawzajem w doskonaleniu umiejętności latania, fotografowania i edycji zdjęć. WYPEŁNIJ FORMULARZ i dołącz do naszej społeczności, odkrywając nowe przyjaźnie i możliwości nauki! NA CO CZEKASZ?

  WYPOSAŻONY W 3 TRYBY LOTU. WYKRYWA PRZESZKODY I OMIJA JE

  drone 4hd

  SZOKUJĄCY MOMENT UCHWYCONY PRZEZ DRONA

  drone cattura momenti

  Dlaczego ta kamera DroneCam® jest tak wyjątkowa?

  Jak złożyć zamówienie?

  Wypełnij formularz zamówienia swoimi danymi.

  Oddzwonimy w ciągu godziny, aby potwierdzić dane.

  Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi 24/48 godzin.

  Zapłać bezpiecznie dopiero po otrzymaniu przesyłki.

  Ocena klienta:

  trustpilot
  Paweł S.
  Paweł S.
  Zakupiono 27/01/24
  Leggi Tutto
  Jest to składany i lekki dron, który waży mniej niż 250 gramów, dzięki czemu nie wymaga licencji w wielu krajach, takich jak Włochy. Posiada kamerę zdolną do nagrywania wideo 4K/60fps i zdjęć 48 megapikseli, a także szereg zaawansowanych funkcji, takich jak wykrywanie przeszkód we wszystkich kierunkach, automatyczny powrót do domu i inteligentny tryb lotu. Jest to świetny dron dla tych, którzy chcą mieć wszechstronne i łatwe w użyciu urządzenie. Jest idealny dla tych, którzy chcą robić wysokiej jakości zdjęcia i filmy, tych, którzy chcą odkrywać nowe miejsca lub tych, którzy po prostu chcą się dobrze bawić latając dronem.
  Wojciech S.
  Wojciech S.
  Zakupiono 21/01/24
  Leggi Tutto
  Pilot zdalnego sterowania ma ogromną żywotność baterii (myślę, że około 4 godzin, nigdy nie zabrakło mi baterii do wszystkich moich zastosowań), bateria drona twierdzi, że 180 minut, bądźmy prawdziwi, możesz z łatwością zrobić 150 minut filmowania i wrócić do bazy, bezpiecznie lądując. Fantastyczny i zadowolony!
  Michał S.
  Michał S.
  Zakupiono 21/01/24
  Leggi Tutto
  Ten maluch naprawdę mnie zadziwił. Zastępuje stary model, z którego, przyznaję, korzystałem w minimalnym stopniu, ponieważ nie byłem zadowolony z wydajności czujnika, zwłaszcza w dziedzinie fotografii. Z tym nowym sensorem 1/1.3" sytuacja zmienia się drastycznie, również dzięki f1.7, co znacznie zwiększa możliwości robienia przyzwoitych zdjęć nawet przy słabym oświetleniu. Absolutnie godny polecenia, szczególnie ze względu na niską cenę.
  Precedente
  Successivo

  DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

  Drone professionale,drone tattico.

  Dziś kamera DroneCam® WI-FI jest dostępna za jedyną cenę 375zl zamiast 681zl

  Zostało ostatnie 5 sztuk

   Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos   ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

   Oczywiście, jeśli nie będziesz zadowolony, będziesz miał 30 dni na skontaktowanie się z nami i zażądanie pełnego zwrotu pieniędzy za przedmiot.

   Tak, metodą najczęściej stosowaną przez naszych klientów jest bezpieczna płatność przy odbiorze przesyłki.

   Zamówienie zostanie dostarczone w ciągu maksymalnie 48 godzin od jego potwierdzenia.

   Tak, oprócz ustawowych dwóch lat, otrzymujesz również dodatkowe dwa lata gwarancji.

   Tak, możesz wypełnić formularz zamówienia i poczekać na telefon od jednego z naszych operatorów w celu uzyskania informacji i rozwiązania ewentualnych problemów.