MOKĖJIMAS PRISTATYMO METU + GREITAS PRISTATYMAS

HairStyle® 2.0 

Naujoviškas automatinis, belaidis ir įkraunamas plaukų garbanojimo šepetys, kuris vienu brūkštelėjimu garbanoja plaukus nesudegindamas ir panaikindamas dvigubus plaukų galiukus.

Dėl naujos termo keramikos™ technologijos ji stebuklingai suminkština lūžinėjančius plaukus ir panaikina neestetišką garbanojimąsi, kad plaukai būtų sveiki ir aiškiai suformuoti.

arricciacapelli con usb e senza fili

Ar žinojote, kad su “hairstyle®” galite sutaupyti pinigų ir laiko kirpykloje? Vos per kelias minutes galėsite pasirūpinti tobula plaukų tvarka. Tinka visų tipų ir ilgio plaukams.

Atėjo laikas pasirūpinti savimi. Žiema baigiasi ir greitai ateis pavasaris. Nebūkite nepasiruošę ir palepinkite save! Mes, ŽMONĖS, to nusipelnėme!

 

PASIŪLYMAS AKTYVUOTAS 2024 M.

Paskutiniai vienetai su 70%

Dėl daugybės užklausų pasiūlymas jau beveik išparduotas, todėl paskubėkite užpildyti formą, kol jis nesibaigė!

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus per 1-2 dienas tik už

54€

vietoj 119,97€ 

ĮSKAIČIUOTAS:
  • 1 Originali pakuotė
  • Naujas produktas
  • Šukos
  • Plaukų segtukai
  • USB įkroviklis
  • Elektros kabelis su 220 V lizdu
  • Iliustracinė instrukcija
 

Susisieksime su jumis kuo greičiau, kad patvirtintume užsakymą. Per 1-2 darbo dienas nuo skambučio jį gausite savo namuose.

 

Apibrėžtos ir ilgai išliekančios garbanos

Su “HaiStyle®” nebebus problema visą dieną turėti garbanotus, paryškintus plaukus BE KRESPO ir nebijoti jų nudeginti!

 

Tvarkingas ir patrauklus bet kokio amžiaus

Pasižymėkite patrauklia ir nepriekaištinga išvaizda. Turėti tvarkingus plaukus nenaudojant kenksmingų cheminių medžiagų yra realybė. Ne mažiau kaip 3 tipų garbanos ir visų ilgių, net trumpiausių!

 

Lengva naudoti

Automatinio išsijungimo funkcija; reguliuojama temperatūra, garbanojimo laikas ir garbanojimo kryptis; 6 temperatūros parinktys ir automatinis laikmatis nuo 8 iki 18 sekundžių, temperatūros pasirinkimas nuo 200° iki 330°.

 

Nešiojamasis kompiuteris

Lengva nešiotis su savimi, galite garbanoti plaukus bet kada ir bet kur, be erzinančių laidų. Įkraunama per 20 minučių naudojant USB jungtį. Cilindras automatiškai sukasi ir apvynioja plaukų dalį garbanojimo kameroje jos nepažeisdamas.

AKCIJA AKTYVUOTA 2024 M.

VIDUTINIS BALSAS IŠ 12874 PIRKIMŲ - 4.8/5
4.5/5

ŠTAI KĄ SAKO KAI KURIE MŪSŲ KLIENTAI:

Jolanta G.

✅Pirkimas Patikrinta dėl 23/10/2023

5/5

Jis garbanoja visus plaukus nuo šaknų. Jis taip pat tinka vidutinio ilgio (iki pečių) plaukams. Skirtingai nuo klasikinio lygintuvo, nesidegina. Galimybė pasirinkti, kurią pusę garbanoti. Reikia nedaug, kad išmoktumėte teisingai įstatyti užraktą. Kol kas nėra kuo skųstis. Puiki kaina, elegantiška ir gerai apsaugota pakuotė.
Instrukcijos visomis kalbomis.
Susukimo laikymą įvertinsiu vėliau.
Kol kas 5 žvaigždutės

Laima B.

✅Pirkimas Patikrinta dėl 13/09/2023

5/5

Nusipirkau šį produktą, suintriguotas puikių atsiliepimų, ir turiu pripažinti, kad esu visiškai patenkintas. Nuo tada, kai pradėjau naudoti šį šepetį, panaikinau visas putas ir lakus, kurie naikino mano plaukus, o bangos lengvai išsilaiko savaitę, tiesą sakant, kitą dieną po šukavimo mano plaukai atrodo dar geriau.
Labai rekomenduoju, lengva naudoti

Rūpinta G.

✅Pirkimas Patikrinta dėl 25/09/2023

5/5

Laimingai nustebinti ir patenkinti. Galite pratęsti sruogos sukimąsi. Nustatymo laiką galite nutraukti savo nuožiūra (galbūt kai kuriems kirpčiams, jūsų manymu, užtenka 5 sekundžių, o ne nustatytų dešimties)… Visos šios funkcijos pagreitina stilizavimą. Su kitu gaminiu, norėdama išgauti gražias garbanas, turėjau naudoti maksimalią temperatūrą, o su šiuo gaminiu tokį patį rezultatą pasiekiau naudodama minimalią temperatūrą. Kaip įdėti užraktus, paprasta ir intuityvu. kirpėjo taupymas užtikrintas.

 

Šiandienos pasiūlymas 54€ apima:

PASIŪLYMAS AKTYVUOTAS 2024 M.

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus per 1-2 dienas tik už

54€

+ GREITAS IŠSIUNTIMAS
vietoj 119,97€ 
Paskutiniai vienetai su 70%
LITUANO

stufa elettrica, riscaldatore, termoconvettore, termoconvettore a muro, riscaldatore risparmio, stufa a risparmio energetico.

Dažniausiai užduodami klausimai

Garantija – 2 metai. Pirkimo įrodymą, kuris bus išsiųstas kartu su siuntiniu, saugokite ir laikykite tokioje vietoje, kad jo nebūtų galima sugadinti.

Šį gaminį galima įsigyti tik internetu šiame puslapyje. Saugokitės galimų sukčiavimo atvejų ne šiame puslapyje.

Pristatymas paprastai trunka 1-2 darbo dienas.

Žinoma. Siekdami savo klientams suteikti daugiau saugumo, siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais tiesiogiai kurjeriui siuntos pristatymo metu.

Be abejo, siuntinio viduje rasite lapą su visais nurodymais ir numeriais, kuriais galima prašyti pagalbos ir kompensacijos.

HairStyle® 2.0

Copyright © 2023 Thermo®

Termini e Condizioni  |  Privacy Policy  |  Cookies Policy

Olanda: Slangenburg 23/8 , 3328 DN Dordrecht, Paesi Bassi +31788722160

This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Šioje svetainėje pateikiami straipsniai, istorijos ir apžvalgos yra “reklaminiai pranešimai ir (arba) reklama”, todėl pateikiama informacija yra tik informacinio pobūdžio, kad būtų galima susidaryti vaizdą apie tai, kas pavaizduota kitame puslapyje (kurį galima pasiekti spustelėjus nuorodas įvairiuose straipsniuose) arba “iframe” formoje (mūsų svetainėje įdiegtuose scenarijuose, kurie leidžia pateikti užsakymą dėl produkto ar paslaugos tiesiogiai svetainėje).