50% DO VYČERPANIA ZÁSOB

Tactical Flashlight®

Výkonná taktická baterka ideálna na sebaobranu a extrémne núdzové situácie so systémom SOS, ktorá vďaka výkonnej dobíjateľnej lítiovej batérii dokáže svietiť až do vzdialenosti 2000 metrov 12 hodín po sebe.

Malý a ľahký: noste ho vždy so sebou pre každú situáciu, od sebaobrany až po jednoduché kempovanie

trustpilot
Ponuka končí...

Vaša pochodeň dnes

iba 44€

namiesto 88€

  Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos  ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

  Vyplňte nezáväzný formulár a operátor vás bude okamžite kontaktovať, aby potvrdil vaše údaje a odpovedal na vaše otázky.

  Maj ju vždy so sebou na dosah ruky v každej situácii, má mimoriadny výkon, ktorý ti umožňuje vidieť akýkoľvek objekt alebo krajinu v noci, akoby bola osvetlená denným svetlom, a môže ťa zachrániť z extrémnych a nebezpečných situácií.

  Táto baterka je ideálna pre tých, ktorí sa obávajú útoku zlodejov, šialencov alebo nebezpečných ľudí. Stačí ju namieriť útočníkovi do očí a zapnúť, alebo ju môžete vďaka oceľovej konštrukcii odolnej voči nárazom použiť ako obušok na svoju obranu.

  5 režimov výkonu: ekonomický, stredný – blikanie – stroboskopický – SOS signál. Prepínanie z jedného režimu do druhého sa vykonáva pomocou veľkého tlačidla ON/OFF.

   Pohyblivá optická časť s lupou umožňuje nastaviť zväčšenie až do 180° alebo zmenšiť lúč na niekoľko centimetrov.

  V prípade výpadku prúdu budete v bezpečí! Vďaka výkonnej dobíjateľnej lítiovej batérii budete mať zaručených 12 hodín svietenia na plný výkon (950 000 lúmenov).

  Pomocou priloženej rýchlonabíjačky ho môžete úplne nabiť za menej ako hodinu.

  Prečo je táto taká výnimočná?

  Ako si objednáte?

  Vyplňte objednávkový formulár svojimi údajmi.

  Do hodiny vám zavoláme späť a údaje potvrdíme.

  Na doručenie zásielky si vyhraďte 24/48 hodín.

  Zaplaťte bezpečne až po jej prijatí.

  Hodnotenie zákazníkov:

  trustpilot
  Peter
  Peter
  Zakúpené dňa 27/02/24
  Leggi Tutto
  Túto baterku mám vždy pri sebe, nikdy neviete, kde sa môže hodiť! Raz mi zachránila kožu, keď sa mi pokazilo auto v Apeninách!!! Dá sa použiť aj na sebaobranu, pretože oslepuje útočníkov! Táto taktická baterka je naozaj užitočná a hlavne je odolná a batéria má veľmi dlhú výdrž!
  Marek
  Marek
  Zakúpené dňa 21/04/24
  Leggi Tutto
  Práve som ho dostal, aby som ho dal vnukovi. Veľmi dobre vyrobená baterka! Funguje výborne a má niekoľko doplnkov vrátane veľmi jasného LED svetelného bodu, ktorý sa dá dobíjať ako mobilný telefón a ako samotná baterka. Bravo! To, čo je uvedené v popise výrobku, zodpovedá. Myslím, že si ju kúpim aj pre seba. Naozaj odporúčam!
  Mária
  Mária
  Zakúpené dňa 09/05/24
  Leggi Tutto
  Veľmi výkonná baterka, ktorú používam každý večer, keď venčím svojho psa, ktorý žije na vidieku. Vždy sa bojím možných útokov zvierat a ľudí, s touto baterkou sa cítim oveľa bezpečnejšie.
  Precedente
  Successivo

  DO VYPREDANIA ZÁSOB

  Vaša pochodeň dnes

  iba 44€

  namiesto 88€
  Ponuka končí...

   Preencha agora o formulário de encomenda e entraremos em contacto consigo no prazo de 10 minutos   ⚠️Restam 5 peças em stock!⚠️

   Vyplňte nezáväzný formulár a operátor vás bude okamžite kontaktovať, aby potvrdil vaše údaje a odpovedal na vaše otázky.

   Samozrejme, ak nie ste spokojní, máte 30 dní na to, aby ste nás kontaktovali a požiadali o vrátenie plnej sumy za tovar.

   Áno, naši zákazníci najčastejšie používajú bezpečnú platbu pri doručení zásielky.

   Objednávku dostanete najneskôr do 48 hodín od potvrdenia objednávky.

   Áno, okrem dvoch rokov podľa zákona získate aj ďalšie dva roky záruky.

   Áno, môžete vyplniť objednávkový formulár a počkať na telefonát niektorého z našich operátorov, ktorý vám poskytne informácie a vyrieši prípadné problémy.